Sviatky

Počas roka slávime rôzne sviatky, nielen svoje narodeniny a meniny.  1. júna oslavujú svoj deň všetky deti a býva dobrým zvykom darovať im niečo sladké, alebo malý darček.  Špeciálny deň majú aj rodičia, maminky v máji a oteckovia v júni.

Najväčším sviatkom sú asi Vianoce. Okrem toho, že sa celá rodina stretne pokope a užije pokojné sviatky a chutné jedlá, navzájom sa obdarovávajú. Vybrať vhodný darček však nebýva ľahké. V kategórií Vianoce nájdete darčeky, ktoré ešte zvýraznia sviatočnú atmosféru. Ak však hľadáte darček, ktorý by vašich blízkych naozaj potešil, skúste hľadať v kategórií MUŽŽENA. Darčeky sme rozdelili do niekoľkých kategórií aby sme vám výber čo najviac uľahčili.

Zaľúbení určite ocenia špeciálnu kategóriu Valentín, kde nájdete originálne a romantické darčeky. Odvážnejší môžu svojmu partnerovi darovať aj spoločenskú hru pre dospelých. S nami sa už nemusíte trápiť s výberom vhodného valentínskeho darčeka.

V posledných rokoch sa stal sviatkom aj Halloween. Ak sa chystáte na párty a zháňate masku, ktorú nebude mať len tak hocikto, u nás ju určite nájdete.

Položiek: 7

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam 

Položiek: 7

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam