Lyoness

Stali sme sa partnermi organizácie Lyoness. Nákupom u nás získate až 8 % členskú výhodu.

Lyoness

Motto:

„Peniaze späť z každého nákupu“ − tak znie motto Lyoness, bez obmedzenia hraníc a odvetvia, medzinárodné nákupné spoločenstvo a vernostný program pre regionálny, národný a medzinárodný obchod.

Ponuka bezplatného členstva v nákupnom spoločenstve LYONESS:

Ako spoločnosť ponúkajúca služby organizácie Lyoness Vám ponúkame možnosť bezplatne sa zaregistrovať do nákupného systému. Pošleme Vám domov registračný formulár, ktorý stačí len podpísať a odoslať na uvedenú adresu. Spolu s formulárom, Vám zašleme aj Cashback kartu. Vďaka tejto karte získavate reálne peniaze na Váš účet.

Lyoness Cashback

Spoločnosť Lyoness vráti časť peňazí z každého nákupu u registrovaných predajcov v systéme (Najdarček.skSuper-Avon.skMojparfem.sk, Baumax, Nay-Elektrodom, Ševt, KIKA, Hypernova, OMV, Fann-Parfumeria, Aeolus, Puma, McDonalds, Ozeta, Tempus-Bavaria, Domoss a mnoho ďalších.) Peniaze idú na Váš účet, ktorý si nastavíte v jednoduchej a prehľadnej online administrácii. Nezaväzujete sa nikomu, neplatíte žiadne členstvo. Registračný formulár spolu s brožúrou Lyoness a Vašou Cashback kartou Vám pošleme zdarma domov.

Spoločenstvo Lyoness

Lyoness, založená v roku 2003 Hubertom Freidlom, ponúka svojim členom časť peňazí späť z každého nákupu. Pôvodne začínala v 4 krajinách, v súčasnosti už pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Lyoness poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostávajú späť peniaze, partnerské spoločnosti získavajú verných zákazníkov a dávajú im špeciálne výhody.

Štyri možnosti nakupovania

S Lyoness majú členovia celosvetovo k dispozícii vždy tie správne nákupné možnosti. Či už s Cashback Card, alebo s mobilnými poukážkami (Mobilný Cashback), s originálnymi poukážkami/darčekovými poukážkami partnerskej spoločnosti alebo pri online nakupovaní - členovia dostanú pri každom nákupe peniaze späť.

Presvedče sa s nami

Využite 30-dňové testovacie členstvo, registrujte sa teraz bezplatne a užívajte si neobmedzené výhody Lyoness Cashback!
Ak v priebehu tohto obdobia uskutočníte nákup v partnerskej spoločnosti Lyoness, zmení sa toto testovacie členstvo na plnohodnotné bezplatné členstvo.

Spoločenská zodpovednosť - nadácia Lyoness

Popri členoch a partnerských spoločnostiach profitujú zásluhou nadácie Lyoness Child & Family Foundation aj ľudia v núdzi. Táto charitatívna nadácia založená v máji 2008 dostáva svoj podiel zo všetkých obratov uskutočnených prostredníctvom Lyoness.

V roku 2011 došlo spolu s Greenfinity k oživeniu ďalšej nadácie, ktorá prispieva k trvalej ochrane životného prostredia, zaoberá sa inovatívnymi projektmi na ochranu klímy a investuje do využívania obnoviteľných energií.

Máte záujem sa registrovať? Neváhajte a napíšte nám na email hantimsro@hantim.sk.

Potrebné údaje k registrácii: Meno a priezvisko, celá adresa a telefónne číslo.