Darčeky pre deti

Vybrať darček pre dieťa sa zdá byť v celku jednoduché.  Že zdanie môže klamať, pochopíte hneď ako vojdete do hračkárstva. Skutočný problém ale nastáva pri starších deťoch na ktoré už číha puberta. Pretože príležitosti pre obdarovanie je počas roka dosť, vytvorili sme kategóriu s darčekmi rozdelenými podľa veku.

Hlavným kritériom pre výber je určite vek. Pre bábätká do 6 mesiacov sa odporúčajú hračky, ktoré sú príjemné na dotyk, sú pestrofarebné, vydávajú rôzne zvuky a dajú sa oslintať. Hrkálky, loptičky a rôzne knižky z tvrdého papiera ocenia až bábätká vo veku 6-12 mesiacov. Nasledujúci polrok , teda do 18 mesiacov, si už užijú aj hudobné hračky, drevené skladačky a na svoje si prídu aj s pastelkami.  Rodičom sa určite hodia termofľaše a termomisky pre bábätká, ktoré udržia čaj aj jedlo dlho teplé. Samozrejme je potrebné overiť si, či sú hračky vhodné pre deti do 3 rokov.

Od 3 rokov sú vhodné hračky, ktoré rozvíjajú fantáziu ako kocky, stavebnice ale aj bábiky, ktoré sa dajú prezliekať .

Pokiaľ máte doma predškoláka, môžete okrem školských pomôcok kúpiť napríklad farebné knihy, rôzne kreatívne hračky, skladačky, inteligentnú plastelínu alebo pretekárske autá na diaľkové ovládanie. Ak ste skôr za praktické darčeky, odporúčame termosku alebo ekologické fľaše Moja Equa a Zdravá fľaša. Deti  ich môžu nosiť so sebou do školy a na krúžky.

Ak už máte starších potomkov  je potrebné poznať ich záujmy a vyberať darčeky podľa toho, čo ich baví. Siahnuť môžete aj po gadgetoch, doplnkoch k smartphonom alebo štýlových doplnkoch do detskej izby. Ak majú obľúbený seriál, skúste nájsť originálny hrnček alebo budík s týmto motívom.

V podkategóriách nájdete darčeky, ktoré sú starostlivo rozdelené na základe veku dieťaťa, ktoré chcete obdarovať.

Celkovo 20 z 32

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2

Celkovo 20 z 32

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2