Darček pre muža

Darčeky pre otca Darčeky pre dedka Darčeky pre manžela Darčeky pre priateľa

Vybrať darček pre muža nebýva vždy jednoduché.  Nazreli sme do chlapskej hlavy a vytvorili špeciálnu kategóriu plnú originálnych a vtipných darčekov, aby sme vám výber čo najviac uľahčili.

O mužovi, ktorého chcete obdarovať by ste mali vedieť aspoň niekoľko základných vecí ako sú vek, záľuby, zamestnanie, čomu sa najradšej venuje a pod.  Darček nemusí byť drahý, pretože asi každý z nás viac ocení originalitu a nápaditosť ako cenu.  V prípade špeciálnej príležitosti akou je napríklad výročie alebo Vianoce je vhodné investovať aj do niečoho drahšieho.

Pravdou je, že aj zodpovedný otec a manžel je niekde hlboko vo vnútri dieťaťom a rád sa zabaví so synovými hračkami, hlavne keď sa nikto nepozerá.  Vhodne vybratým gadgetom preto nemôžete nič pokaziť.  Či už pôjde o USB vychytávku alebo doplnok do auta či k počítaču necháme na vás.

Keďže žiadna slovenská oslava sa nezaobíde bez alkoholu, môžete sa vydať aj touto cestou. Klasickým darčekom pre mužov býva fľaša vína alebo pálenky. Ak chcete priniesť niečo originálne, odporúčame kategórie pre vinárapivára.  U nás nájdete aj množstvo doplnkov, ktoré ocení každý milovník spomínaných nápojov. Pre tých, ktorý majú radšej niečo pálené, máme pripravené sady poldecákov a najlepšie alkoholové hry.

Vhodnou voľbou pre muža, môže byť aj niečo sexy, prípadne trošku romantické.  Výber je skutočne široký – od erotických hier cez vtipné kondómy a antistresové prsia až po obľúbený zvonček na sex. Pre odvážnejšie dámy odporúčame darovať seba v sexy prádle alebo darčekovej mašli.

V kategórií MUŽ nájdete aj podkategórie podľa osobnosti a podľa toho, komu chcete darček venovať.

Celkovo 20 z 35

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2

Celkovo 20 z 35

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2