Darčeky pre každú príležitosť

Počas roka sa vyskytne mnoho príležitostí obdarovať svojich blízkych alebo známych. Ak si aj vy vždy lámete hlavu nad tým, aký darček by bol vhodný poradíme vám.

V kategórií Príležitosť nájdete darčeky rozdelené podľa toho, na akú udalosť ho potrebujete. Mysleli sme skutočne na všetko, nielen na darčeky na Vianoce, Valentína alebo narodeniny.  U nás si vyberiete aj drobnosti k Dňu matiek, meninám alebo výročiu. Ak chce odmeniť svoje deti za dobré vysvedčenie, aj pre nich sme vytvorili špeciálnu kategóriu.

Taká príležitosť akou je sviatok sv. Valentína si určite zaslúži nejaký darček, aj keď iba malý. Ak sa vám už kvety a čokoláda zdajú byť nudné, vyberte si z ponuky našich romantických darčekov. O tom, že valentínsky darček pre priateľku môže byť aj originálny vás presvedčí soľnička a korenička v podobe zaľúbených vtáčikov alebo set Pomenuj si ružu. Ideálnym darčekom pre priateľa bude napríklad niektorá z erotických hier pre páry.

Výnimočnou udalosťou sú rozhodne Vianoce, ktoré si užívajú najmä deti. Povedzte, nebolo by zaujímavé vypestovať si vlastný vianočný stromček alebo si spraviť biele Vianoce pomocou instantného snehu? Ak chcete vybrať vhodný darček, ktorý bude šitý na mieru každému členovi rodiny, zavítajte do kategórie Muž alebo Žena. Darčeky nájdete prehľadne rozdelené podľa osobnosti, alebo podľa toho, komu sa ho chytáte venovať.

Každý darček treba samozrejme vyberať aj podľa povahy, koníčkov a záujmov človeka, ktorého sa chystáte potešiť. Určite však platí, že darček nemusí byť drahý, stačí, ak bude darovaný s úmyslom spraviť radosť niekomu druhému.

Položiek: 6

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam 

Položiek: 6

Set Descending Direction

Mriežka  Zoznam