Povedzme si na rovinu – erotika je neoddeliteľná súčasť každého partnerského vzťahu. Je potrebné partnerovi stále dávať na javo, že je pre vás príťažlivý a stále vás vzrušuje.

Ak ste v mladom vzťahu je to jednoduché, ešte ste si vzájomne tak neokukaní a ide to samo hocikedy.

Ak ste však s partnerom či manželom vo vzťahu už dlhšie, môže sa stať, že vaše intímne chvíle sa stanú akousi rutinou a časom vás to aj prestane baviť a budete to robiť už len preto, lebo ste zvyknutí.

Samozrejme, toto bol príklad extrému, do ktorého nedovoľte vášmu vzťahu zájsť. Predsa čo je krajšie ako stráviť tie chvíle s partnerom, ktorého roky ľúbite? A to je ten dôvod prečo by ste mali snažiť znovu objaviť tú iskru, ktorá postupom času medzi vami stratila na intenzite.

couple-1427863_960_720

Je veľmi dôležité ten plamienok stále udržiavať. Môžete si pomôcť napríklad rôznymi erotickými pomôckami a hrami. Dostupných dnes už je mnoho variant, či už tie klasické Kamasutra, alebo tie, ktoré sa zameriavajú na zdokonalenie orálneho uspokojenia. Výnimkou samozrejme nie sú ani doplnky k oblečeniu, ktoré naozaj s predstavivosťou človeka dokážu priam zázraky.

Ak si myslíte, že váš partner má rád klasiku, tak sa jednoducho previažte mašľou a darujte mu seba. 😉

blog1

Fantázii sa medze nekladú a preto si premyslite, čím by ste partnerovi najviac spravili radosť a choďte na vec. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website