Vôňa odjakživa lahodí nášmu nosu aj našim zmyslom. Každý má prirodzene rád niečo iné, iné druhy vôní. Niekto má rád ostré korenené vône, iní zase romantické a sladšie. Voňavým darčekom nikdy nič nepokazíte. Je to milá pozornosť a urobí radosť nielen našim čuchovým receptorom, ale aj našej duši. Vôňa rozžiari každého tvár a každý domov.

Krásne vône sú nám, ľudským bytostiam oveľa viac príjemnejšie ako zápach. Niekedy sa snažíme zápach prekryť práve vôňami, napríklad používame osviežovače vzduchu v dome alebo v kúpeľniach. Kvety sú tiež perfektným príkladom, kupujeme ich nielen pre to, aby sme druhých potešili, z úcty k ženám na sviatok, ale aj pre ich vôňu, aby náš domov príjemne rozvoniaval. Taktiež našou každodennou súčasťou sú rôzne spreje, aromalampy, vonné sviečky, ktoré príjemne rozvoňajú každú domácnosť a vnášajú romantickú atmosféru a pohodu do každého domu.

aromalampa_anjeli

 

Môžeme si vybrať z veľmi širokej a pestrej škály vôní. Veľmi obľúbené je aj darovanie parfumov alebo voňaviek k nejakej príležitosti. Grandiózna vôňa svetových top značiek od osobností módneho sveta alebo celebrít je tiež lákadlom.

Close-up of perfume bottle

Príjemné voňavé mydielka  alebo vrecúška s rôznymi vôňami si dávame napríklad do šatníkov, skríň alebo len tak medzi veci. Voňavé stromčeky alebo osviežovače vzduchu sú ideálnym darčekom pre muža, ktorý vlastní štvorkolesového „tátoša“. Vrecúška s usušenými voňavými rastlinami si kladieme najnovšie  aj do vysávačov, aby náš domov príjemne voňal aj počas vysávania, pretože z vysávača skôr cítiť zápach ako vôňu. Veľmi lacným a jednoduchým darčekom je usušiť levanduľu a zavesiť ju do izby alebo hocijaký iný voňavý kvietok ,ktorý dlhšie rozvoniava. Jednoducho vôňa v akejkoľvek podobe je originálnym darčekom pre každého bez rozdielu !

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website