Už sa len pár krát vyspíme a nastane Štedrý deň. Deň, ktorý budeme tráviť so svojou rodinou a blízkymi. K vianočným sviatkom neodmysliteľne patria aj darčeky. Možno patríte k tým, ktorý už majú všetko nakúpené a posledné dni trávite vypekaním perníčkou. Ak ale patríte k tým, ktorí si nákupy nechávajú na poslednú chvíľu máte najvyšší čas rozhodnúť sa, čím svojich milovaných obdarujete.  Pre inšpiráciu vám prinášame niekoľko tipov na vianočné darčeky na poslednú chvíľu.

 

Pre ženu

Neviete aký darček by ste potešil vašu ženu pod vianočným stromčekom? Asi by to malo byť niečo milé, romantické a nezabudnuteľné.  A presne taký je darčekový box Pomenuj si svoju hviezdu. Každú ženu poteší, ak by ste po nej pomenovali skutočnú, žiariacu hviezdu na nebi.

Ak máte radi sexy darčeky a viete, že ich ocení aj vaša partnerka, darujte jej poukážky. Knižka obsahuje 20 poukážok na rôzne sexy zážitky na ktorých sa budete musieť zúčastniť obaja.

 

Pre muža

Čo keby ste svojmu priateľovi, manželovi alebo kamarátovi darovali niečo vtipné a zároveň praktické? Napríklad takú mega ploskačku, ktorá ma objem až 1,9 litra a poskytne dostatočné zásoby alkoholu na celé sviatky.

Ak by ste chceli darček, ktorý je štýlový a zároveň pohladí aj ego obdarovaného, potom jednoznačne odporúčame vtipné pánske tričko s nápisom „Som tým najlepším, ktorého mohla moja priateľka stretnúť“. No povedzte, ktorého muža by takáto správa nepotešila?

 

Pre dieťa

Každé dieťa miluje Vianoce a dúfa, že pod stromčekom si nájde to, po čom túži. Ak by ste chceli originálny darček vhodnou voľbou bude určite železnica z recyklovaného papiera. Okrem toho, že si váš potomok vytvorí železničnú trať podľa vlastnej fantázie, zrecyklujete aj starý papier.

Ak si myslíte, že by vaše dieťa radšej využilo vzdušný priestor v obývačke voľba je jasná.  Kvadrokoptéra Syma X3 je malá, odolná a ľahko sa ovláda a užijete si s ňou veľa zábavy.

U nás nájdete tieto a ešte aj mnohé ďalšie darčeky pre ženy, mužov aj deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website