Originalita, niečo netradičné a zvláštne. Špeciálne ak sa to týka darčekoch. Nájsť originálny darček sa zdá byť síce ľahká úloha, ale v dnešnej dobe, kedy je všetkého veľa a na jedno kopyto je ťažké vymyslieť niečo nové . Ale nič nie je stratené! Pretože originálne darčeky nevymreli!

Originálne versus stereotypné darčeky

Chcete dostať radšej ponožky alebo netopierí hrnček s krídlami? Víťaz je jasný. Originalite sa medze nekladú, takže siahnite na niečo bláznivé, farebné, nestereotypné, no proste iné. Po odbalení darčeka obdarovaný príde hneď na to či ste si na darčeku dali záležať. A Vy predsa chcete darčekom prekvapiť a nie unudiť.

Hrnček Netopier

Ponožky alebo originalita?

Čo je pre Vás originálny darček? Niečo totálne iné, čo človek naozaj nečaká pri trhaní baliaceho papieru. Už len treba vedieť, čo ten druhý naozaj nečaká. Niekoho môžete zaskočiť miskou na ľad v tvare lebky (neviem si predstaviť lepšie party miesto na ľad), niekto sa zas udiví takej Buddha maselničke (aj maslo môže žiť v mieri), niekomu postačia slaninové cukríky. Nápadov je ako maku a my zopár ponúkneme.

Nádoba na ľad lebka        Miska na maslo      Slaninové cukríky

Originalita a Najdarček.sk

Tu nájdete naozaj všeličo zvláštne. Čo tak sprchový gél Zombie krv? Alebo prepichnuté knihy vďaka japonskej Katana zarážke? Workoholikov môže potešiť náš milý Lenny, kancelársky stojan. Ak niekoho chcete vystrašiť, malo by sa Vám to podariť s chodiacou rukou. Je toho naozaj veľa, stačí kliknúť na originálne darčeky a nechať sa inšpirovať.

Sprchový gél krv zombie Chodiaca ruka Zarážka na knihy Katana Lenny kancelársky stojanček, ťava

Ak ste sa rozhodli pre originálny darček, gratulujeme! Dajte do toho všetko a Váš darček vytvorí pozitívnu energiu a určite ostane zapamätateľný. A práve preto si vážime originálne darčeky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website