Všade samé červené srdiečka, nával v kvetinárstve a všade kam sa pohnete na vás dýcha romantika. Či už ste fanúšikom tohto zamilovaného sviatku, alebo nie určite ho vnímate a myslíte na niekoho, kto vášmu srdcu blízky. Alebo ste zamilovaný a chcete svoju lásku prejaviť aj 14. februára.

   titulka

Kreatívne valentínske darčeky

Začnete rozmýšľať, čím obdarovať svoju lásku a už ste v tom. Možno podľahnete davovej hystérii a aj vy kúpite nejaké srdiečko, ružu, alebo budete trochu kreatívnejší a prekvapíte svoju polovičku raňajkami v posteli. V rámci srdiečkovej tradície jej urobíte napr. vajíčka v tvare srdiečka. S vhodnou panvičkou to bude jednoduché, alebo si môžete večer osladiť jahodami v čokoláde. Môžete sa poobzerať aj po darčeku, ktorý bude tento deň vašej milovanej osobe pripomínať stále. USB kľúč v tvare ruže alebo srdiečko ako korenička a soľnička budú stále na očiach a tak si aj popri bežnom zhone. Vďaka tomu si spomeniete, kto vám tento dar dal, a aké nádherné chvíle ste s ním prežili.

185692

Darčeky pre mužov

Obdarovať ženy je dosť jednoduché. Na výber je veľa valentínskych darčekov. Horší prípad je s mužmi. Čo dať svojmu priateľovi alebo manželovi? Ak ste trochu odvážnejšie a nechcete, aby večer končil dokonalou večerou a pusou na dobrú noc darujte mu, milé dámy, seba. Na výber sú rôzne erotické hry s ktorými váš večer bude jedinečný. Môžete sa obliecť do rôznych sexy kostýmov, vzrušujúceho spodného prádla, alebo sa len previažte veľkou stužkou a „darujte sa“. Čo si vyberiete je na vás.

sexy_oblie_ka_na_vank_ma_a

Nie len pre zamilovaných

Valentín je síce sviatok zamilovaných, ale nemusíte obdarovávať len svoje lásky. Prekvapiť darčekom môžete aj rodičov a veľmi dobrých priateľov. Rôzne sexy obliečky na vankúše pre singl kamaráta sú vhodným darom. A kamarátke môžete urobiť radosť napríklad nočnou lampou. Oba darčeky určite využijú a vyčarujete nimi milý úsmev na ich tvári.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website