Pri upršanom víkende nie je nič lepšie ako rodinná domáca pohodička. Aby ste sa príliš nenudili, zapojte celú rodinku do spoločnej aktivity s originálnym  darčekom a usporiadajte domáce preteky!  RC modely z Najdarček.sk vám to radi umožnia. Čo myslíte, s ktorým autom vyhráte?

Nie je auto ako auto

Veľký náskok vám zaručí červené Ferrari Enzo. Jeho rivalom nebude nikto iný ale jeho brat Ferrari F10. Veď talianska automobilka predsa vie čo robí. A čo tak rovnako vysoko výkonný RC model Ferrari 599? Dokonalá kópia skutočného modelu, ktorý bol vystavený na Ženevskom autosalóne.

Ferrari 599xx

 

Ak vás Ferrari nebaví, model McLaren F1 môže byť vhodným súperom. Možno z Vás bude nový Fernando Alonsa. Tretím súperom bude RedBull F1. Pretože nemôže chýbať člen tímu RedBull Racing. Teraz máte kompletnú zostavu hráčov. Kto bude prvý? Užite si preteky F1 s originálnym darčekom v podobe RC modelov!

McLaren F1 na diaľkové ovládanie  RedBull F1 2012 na diaľkové ovládanie

CHCEM RC MODEL MCLAREN F1                                        CHCEM RC MODEL REDBULL RACING

Dobrý pretekár chce viac

Všetky modely sú takou miniatúrnou kópiou tých ozajstných naleštených aut a sú originálny darček pre každého pretekára. To znamená, že aj vy si vychutnáte parádny výkon a zvuk motora, čo nesmie na pretekoch chýbať. Bonusom je diaľkové ovládanie riešené vo forme náramku na ruku. Takže ho stačí jednoducho pripevniť na zápästie.

Pokiaľ vaše dieťa ešte na RC model nedorástlo, potešte ho aspoň podložkou na hranie. V balení nájdete Ferrari aj rôzne príslušenstvo takže si to naozaj užije! Ak nestačí podložka, zaobstarajte rovno autodráhu. A aby mamina nezošalela z plnej poličky aut, odložte svojho tátoša do vlastnej parkovacej garáže.

Podložka na hranie Ferrari  Autodráha Ferrari RP Dual Loop

CHCEM PODLOŽKU NA HRANIE                                      CHCEM AUTODRÁHU FERRARI DUAL LOOP

Mamííí, mňa auta nebavia

Áno, aj to sa môže prihodiť. Takže namiesto auto pretekov musíte vymyslieť alternatívu. Našťastie sa dá pretekať s všeličím. Čo takto súboj medzi RC bojovnými tankami? Dáte prednosť motorovým člnom na diaľkové ovládanie či poletíte cez záhradu RC kvadrokoptérov? Výber je na vás. No verte, že pri akýchkoľvek pretekoch sa zabavia nie len deti, ale hlavne rodičia.

Kvadrokoptéra SYMA X3

 

Teraz máte pre preteky všetky potrebné. A preteky sa môžu začať. Tri, dva, jedna, štart! A nezabudnite, že všetky RC modely a najlepšie originálne darčeky nájdete na Najdarček.sk!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website