Sú pre vás všetky otrepané darčeky stereotypné ? A  neviete prísť na nič kreatívne a tak trošku „bláznivé“? Nebaví vás stále chodiť na rodinné dovolenky do dovolenkových rodinných hotelov na tie isté známe pláže a do už okukaných lacných hotelov ? Potom máme pre vás jedinečné nápady, ako si spestriť život a zahnať nudu. Pripravili sme pre vás úchvatné a mierne strelené nápady, ako pripraviť svojmu partnerovi/partnerke skvelý program, žiadnu nudu, veľa zábavy a najmä niečo netradičné. Aké sú teda najlepšie uletené darčeky pre zamilovaných?

Áno, je pravda ,že to nie sú najlacnejšie varianty, ale raz za život si ich predsa môže dovoliť každý, no nie ? Okrem netradičných vecí ako je let balónom ponad zasnežené vrcholky Álp alebo Tatier, máme pre vás ešte niečo netradičnejšie. Vyberte sa so svojím partnerom na predĺžený víkend do luxusného lyžiarskeho stredisko do západnej Európy len tak prenocovať dve noci v iglu, ako žijú Eskimáci a pozorujte nočnú oblohu.

iglu

Alebo sa vyberte na safari do Afriky a dajte si preteky s tigrom, alebo skúste kŕmiť delfíny. Prevezte sa na koni v stepi  alebo  na ťave v Egypte. Strávte netradičný deň v bohom zabudnutej dedine na lazoch a zažite tradičnú dedinskú atmosféru so všetkým čo k tomu patrí v tej najrázovitejšej dedine na Slovensku ! Prespite na vrcholku našich veľhôr alebo sa nechajte si spravte selfie vtedy, keď budete spoločne s partnerom skákať z kopca bungee jumping.

safari

Alebo sa jednoducho vyberte na kávičku do vychytenej vyhliadkovej veže ponad  mesto.  Môžete si tiež netradične požičať kanoe alebo motorový čln od prevádzkových spoločností a zažiť netradičnú plavbu po jednej z našich riek. Tieto strelené veci sa dajú robiť najmä vo dvojici ,kde si užijete poriadnu dávku adrenalínu a budete mať ešte dlhé roky na čo spomínať!

zdroj obrázkov: pixabay.com, google.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website