Najromantickejší sviatok roka je čoskoro tu! Aj keď mnohí ho považujú sa zbytočný americký prežitok nie je to vôbec tak. Svätý Valentín bol kňaz, ktorý pôsobil v Ríme v 3.storočí. Aj napriek zákazu cisára sobášil mladé zamilované páry čím si vyslúžil smrť.  14.február je v prvom rade o láske, trpezlivosti a obetovaní sa pre toho druhého.

Takže nech už sa rozhodnete stráviť sviatok zamilovaných v kúpeľoch alebo pri romantickej večeri, najdôležitejší je človek, ktorý bude po vašom boku. A ak mu chcete venovať aj malý romantický darček a príjemný večer, máme pre vás niekoľko tipov.

Dokonalá atmosféra

Romantickú atmosféru navodíte príjemnou hudbou, svetlom sviečky alebo aj lupeňmi ruží! Červené umelé lupene ruží dodajú valentínskemu večeru ten správny šmrnc!  Ak sa rozhodnete oslavovať vo vani, použite mydlové lupienky ruží, ktoré sa vo vode postupne rozpustia. Potom príde na rad aj valentínsky darček!

Romantické darčeky

Ako sme sľúbili, ponúkame vám aj tipy na najlepšie romantické darčeky!

Zaľúbené hrnčeky sú elegantné a budú vám pripomínať, že ste na všetko dvaja.

Zaľúbené hrnčeky

Rukavice pre zamilovaných sa hodia na romantické prechádzky počas mrazových dní aj nocí.

Rukavice pre zamilovaných

A po romantickej večeri by mala nasledovať sladká bodka. Čo tak jahody v čokoláde? S fondue pre dve osoby to nie je žiaden problém.

Čokoládové fondue

Ak by ste radšej trávili tento večer aktívne, máte na výber množstvo erotických hier s ktorými sa určite nudiť nebudete!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website