Poznáte to nadšenie keď niekto z rodiny alebo známych zahlási, že sa bude ženiť alebo vydávať? Svadba predstavuje milú a príjemnú udalosť, na ktorú sa tešia všetci pozvaní hostia. Zháňame šaty, obleky, topánky… Popri tejto radosti a zhone potrebujeme tiež svadobný dar. Pokiaľ sa v blízkej budúcnosti chystáte na nejakú svadbu a potrebujete poradiť, čo by sa mohlo mladým hodiť ako svadobný dar, prinášame Vám pár zaujímavých tipov.

Čo by sa mladým zišlo…

Veľa ľudí pri výbere svadobného daru rozmýšľa, že mladomanželom kúpi niečo, čo aj v budúcnosti využijú, niečo, čo bude praktické napríklad pri zariaďovaní domácnosti. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí rozmýšľajú práve takto, ale chceli by ste, aby Váš darček nebol len ako od prababičky, ale aby mal určitý šmrnc a bol originálny, skúste siahnuť po doplnkoch do veselej domácnosti. V tejto kategórií nájdete množstvo drobností, ktoré sú nie len užitočné, ale aj nápadité a potešia každé oko. Viete že, mladomanželia milujú sushi? Tak im skúste kúpiť sushi set. Alebo krásne originálne koreničky v tvare kvetináča a kvetiniek, ktoré rozžiaria každú domácnosť i stôl. V prípade, ak chcete aby mali na Vás dlhodobejšiu pamiatku, môžete im zakúpiť nástenné hodiny. V ponuke je ich množstvo, stačí len vybrať.

Domácnosť, ktorá je plná smiechu

Ste dobrým priateľom, alebo priateľkou mladomanželov a viete, že sú to ľudia, ktorí sú za každú srandu a radi sa bavia? Tak im skúste podarovať nie celkom tradičný darček. Čo tak niečo vtipné? Napríklad môžete neveste aj ženíchovi podarovať vtipné kuchynské zástery. Na výber máte širokú paletu s rôznymi námetmi. Niektoré sú s nápisom, iné s obrázkom, ale všetky sú vtipné a tým pádom zabezpečíte domácim stále množstvo smiechu. Chcete mladým popriať čo najviac šťastia? Originálnym spôsobom to môžete spraviť tak, že ako svadobný dar im podarujete sadu Vypestuj si štvorlístok. Ide o sadu, ktorá obsahuje ďatelinky. Výhodou je, že každá jedna ďatelinka bude vždy štvorlístok.

Priniesli sme Vám iba zopár tipov na dar pre mladomanželov. Možno Vás niečo zaujalo a otvorilo to nové nápady na dar. Pri výbere želáme šťastnú ruku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website