Chcete darovať niečo výnimočné a luxusné? Niečo čo očarí aj poteší ? Máme pre vás niekoľko tipov!

Luxusné oblečenie

Pri oblečení platí tu to isté ako pri doplnkoch – ženy ho majú stále málo. V tomto prípade sa ale vyskytuje jeden problém – vkus. To čo sa páči vám, to sa nemusí páčiť tomu, koho chcete obdarovať. Najlepšie ako sa tomuto vyhnúť je vybrať sa na nákupy spolu. Môžete nenápadne „zablúdiť“ aj do predajní s kvalitným a luxusným oblečením a už len pozorovať čo si budúci oslávenec najviac obzerá, čo na ktorý kus hovorí a nenápadne zistiť čo sa mu najviac páčilo. Ak nepoznáte správnu veľkosť zistite si v predajni za akých podmienok vám tovar vymenia.

down-jackets-1281699_960_720

Pri kožuchoch si dajte pozor na to či oslávenec dáva prednosť pravej či umelej kožušine. Kožuch z pravej kožušiny nemusí urobiť radosť každému. V dnešnej dobe, ktorá kladie dôraz na životné prostredie, prírodu a zvieratá má umelý kožuch oproti  pravému vyššiu spoločenskú hodnotu (je spoločensky prijateľnejším ako kožuch, pre ktorý muselo umrieť zviera).

Luxusné šperky

Šperky – je treba hovoriť viac? Pre ženy je v tomto smere výber naozaj veľký –  zlaté náušnice, náramky, prstene, náhrdelníky. Ak je v takomto šperku zasadený aj vzácny drahokam napr. diamant  na svojej pompéznosti len získava ako klenot tak aj dáma, ktorej je určený. Zlato nie je len žltej farby, ale nájdete aj biele zlato a červené. Okrem zlata sa môžete obhliadnuť aj po šperkoch z iných vzácnych a drahých kovov (platina, striebro). Diamant môžete nahradiť iným drahokamom, alebo polodrahokamom.

rings-2007678_960_720

Šperky nie sú len výsadou dám, ale aj pánov. Hodinky od svetoznámych výrobcov, náramky či retiazky sú pre nich tiež vhodným darom. Ale nezabúdajte ani na manžetové gombíky či sponu do kravaty sú síce drobnosti, ale užitočné a každý muž ich niekoľko krát do roka využije.

Foto: pixabay.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website