Možno sa to bude zdať zvláštne, ale aj teplo sa dá použiť ako prekvapenie a originálne darčeky. Môžete začať a skončiť tradične teplými položkami alebo dekou. To by však bolo príliš jednoduché a priznajme si, dosť nuda. Spravte teda tomuto nápadu update a vymyslite ako ho ozvláštniť.

pug-1210025_960_720

Fantázií sa medze nekladú

Čo tak tie ponožky alebo šál upliesť sami vlastnoručne. Darček vyrobený rukami sa cení o tom viac. Deku môžete pozošívať napríklad zo starých prikrývok, ktoré máte radi a nikdy by ste ich nevyhodili. Takto dostanú nový šat a niekoho potešia.

Keď sa povie teplé počasie vybaví sa nám nejaká prímorská destinácia, palmy a piesok. Urobte partnerke radosť a objednajte uprostred studenej zimy letnú dovolenku. Budete sa mať najbližšieho pol roka na čo tešiť a zvyšok zimy ubehne rýchlejšie.

fun-socks-1179312_960_720

Praktické darčeky

Ak ste veľký pragmatik teplo môžete darovať kúpou nového ohrievača. Taký poriadny s výkonom 2200 W ohreje ľadovú kúpeľňu raz dva. Bude darčekom pre celú zmrznutú rodinu. Ocenia ho hlavne studené nôžky detí. Dospelí vtedy, ak teplárne vyhlásia štrajk a nezostane iná možnosť len sa poriadne zababušiť.

Manželka vždy túžila po krbe? Splňte jej sen a darujte celej rodine pravé teplo domova z ozajstného krbu. Venujete nielen teplo, ale aj štýlovú ozdobu obývačky. Určite lepšie ako nová telka. Predstavte si tú romantiku kúriť drevom ako voľakedy.

bath-20480_960_720

Welness nikdy nezaškodí

Kde sa najlepšie ohrejeme keď sa vonku všetci čerti ženia? Napríklad vo wellnesse. Horúcou vírivkou alebo saunou darujete sebe aj polovičke skvelý oddych a dobrý pocit Vám vydrží určite aspoň pár dní. Spojením so šikovnými rukami masérov a ich hrejivými olejmi sa nedá nič pokaziť. Keď sa rozhodnete otužovať ešte si aj posilníte imunitu. Ak ste biznisman môžete nápad využiť aj pre obchodných partnerov. Neformálne stretnutie na takomto mieste môže priniesť dobrý začiatok spoločných obchodných úspechov.

Ak vám už nič iné nenapadne, tak môžete darovať teplo v podobe termofľaše z najdarček.sk!

foto: pixabay.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website