Valentín sa nezadržateľne blíži a vy by ste chceli prekvapiť partnerku ale nič vás nenapadá? S tým vám radi pomôžeme. Pozvite ju k sebe ak spolu zatiaľ nebývate a pripravte pre ňu večer, na ktorý nezabudne.

love-1951386_960_720

Sviečky a romantika

Kúpte niekoľko sviečok, ktoré rozmiestnite po dome. Ideálne budú červené a biele. Navarte alebo upečte  niečo sám. Aj keď to možno nebudú gurmánske hody, ale predsa nič neurobí na ženu taký dojem ako keď jej navaríte večeru vy sám.. Prestrite stôl, nemusíte robiť nejakú gýčovú výzdobu, stačí sviečka, kvety, čistý obrus a správne rozložený príbor. Nezabudni  pripraviť  poháre na šampanské, ktoré si pred večerou otvoríte.

Valentínska kytica

Myslím že kytica je samozrejmosťou. Ženy kvety milujú a tak na ne nezabudnite. Pokiaľ viete aké kvety má rada, voľba je jasná. No pokiaľ to neviete, nechajte si poradiť v kvetinárstve. Nikde vám neporadia lepšie ako tam. Nemusíte kupovať žiadne predražené kytice, no nejaký kvietok by ste kúpiť mali. Každá žena má slabosť pre kvety.

rose-1904197_960_720

Prípadne by ste ešte mohli zainvestovať do lupienkov z kvetov, ktoré rozmiestnite po dome. Odporúčam ich porozhadzovať v smere od dverí k stolu s večerou. Ak ale máte stôl ďaleko alebo sa vám to zdá prehnané, môžete ich rozmiestniť v tvare srdca pred dvere, v ktorom budete stáť s kyticou a vítať ju alebo ich rozmiestniť na posteľ či okolo stola na ktorom budete jesť. Samozrejme to môžete urobiť aj na viacerých miestach. Ak nechcete živé lupienky môžete ich nahradiť umelými, ktoré ale vyzerajú veľmi realisticky a nezvädnú.

rose-1340816_960_720

Nezabudnite na hudbu

Dobre máme kvety, lupienky, sviečky, večeru a šampanské, čo nám ešte chýba? Ako by sme to mohli doplniť? Hudba! No samozrejme, príjemná pomalá hudba. Nemala by byť pustená príliš nahlas, aby bola správna atmosféra a aby ste sa vôbec počuli a nemalo by to byť nič rýchle. Nezabudnite zhasnúť svetlá, teda aspoň časť z nich a dodať tak tomu tu správnu atmosféru.

foto: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website