Byť pozitívny! To je dnes výsada, ktorú by sme mali vždy dodržať, lebo je doba, ktorá nás núti byť stále v strese. Máme stále obavy, strach ako sa vyriešia naše problémy. Sme veľmi úzkostliví a bojíme sa, čo príde. V dnešnej uponáhľanej dobe sa každý snaží byť čo najviac pozitívny a „nedepkovať“ zbytočne, lebo to nevedie k ničomu dobrému. Je trend byť pozitívny, brať všetko s ľahkosťou a držať sa vety „nejako bolo, nejako bude“.

Veľa ľudí sa dnes snaží byť čo najviac „happy“, vkuse vysmiati, lebo zistili, že smútkom a zachmúrenou tvárou sa nič v živote ďalej nepohne. Nepohneme sa. Budeme stále stagnovať. Pozitívne darčeky by nás mali nakopnúť na ten správny smer. Mali by nás vytrhnúť z každodennej rutiny a mali by sme cítiť pri srdci, že toto je to správne!

pozitvne darceky

 

V dnešnej dobe musí byť naša myseľ dostatočne dobre nastavená a najmä nie negatívne. Pretože z toho vznikajú hrozné choroby, ktoré si nikto z nás nepraje. Každodenný pozitívny darček, ktorým môžeme niekoho obdarovať je úsmev. Okrem toho máme aj množstvo vtipných darčekov, ktoré sú pozitívne a vieme nimi vyčariť úsmev a pohodu v duši.

Veľmi v móde je dnes darovať druhému pozitívnu knižku, filozofickú, o tom ako byť šťastní, existuje celý dlhý rad kníh od všelijakých psychológov lekárov, ako byť šťastní , ako pritiahnuť šťastenu smerom k sebe, ako odohnať smolu, ako si vsugerovať šťastie. A práve toto majú v každom dobrom kníhkupectve.

pozitvny darcek

Vtipné tričká s vysmiatymi smajlíkmi sú tiež veľmi pozitívne a vtipné. Existujú mnohé nálepky do izieb alebo jednoducho  do domu s vysmiatymi tvárami ľudí alebo smajlíkmi, kvetinami, so všetkým pekným… Veľmi v kurze sú dnes mnohé čaje v balíčkoch s nápismi „ najlepšej mamine“ a podobne, ktoré rozjasnia deň tomu, komu budú dané.  Na dvere domov si ľudia vešajú všelijakých ochrancov, anjelíkov alebo strigy, ktoré majú odohnať zlé. Rôzne tabuľky na dvere s pozitívnym textom tipu „ tu býva šťastná rodina“ a mnoho iného.  Veľmi dôležité je zosobniť si pozitívnu energiu ,vyťažiť z toho ,byť stále pozitívny a ako sa dnes hovorí „ byť v pohode“.

zdroj obrázkov: pixaby.com, google.com, najdarček.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website