Ak sa pýtate, aký vhodný darček by ste mohli kúpiť žene a už ste vyčerpali možnosť kúpy kabelky, wellnessu či hodiniek? Stále je tu možnosť darovať poukážku, aby si dáma mohla vybrať sama. Iste, každú ženu poteší, ak muž vie správne vybrať darček. Keďže ženy milujú nakupovanie, pokojne jej to môžete dopriať. Prinášame tri možnosti poukážok, ktoré ženy iste neodmietnu a potešia ich.

Poukážka na nákup kozmetiky

Prvá možnosť je darovanie poukážky na nákup kozmetiky. Faktom je, kozmetiky nie je nikdy dosť. Ak jej aj chvíľu máte viac, je isté, že sa ženám rýchlo minie. Záber kozmetiky je tak široký, že je nemožné mať všetko, čo potrebujete. Odmenou, milí muži, vám bude ženin široký úsmev, až sa bude vracať z nákupov a sladký bozk pre vás. Poukážka môže byť zameraná napríklad len na jednu značku, alebo aj na určitú sieť obchodov, v ktorých si môže za poukážku kúpiť to, čo chce.

cosmetics-1849679_960_720

Hodnota poukážky môže byť rôzna. Záleží asi hlavne od toho, na akú príležitosť chcete poukážku darovať. To isté platí, ak chce žena podarovať poukážku mužovi. Tu si však dajte pozor, musí ísť o muža, ktorý si kozmetiku rád nakupuje sám, vtedy je tento darček v poriadku. Ak ide o muža, ktorý tomu nevenuje až takú pozornosť, poukážka nebude najlepším nápadom. Radšej mu niečo kúpte vy.

Poukážka na nákup v parfumérii

Ďalšou skvelou možnosťou, ako obdarovať výnimočnú ženu, je darovať jej poukážku na nákup v niektorej z parfumérií. Každá žena túži nájsť vôňu, ktorá ju bude vystihovať a ku ktorej sa vždy rada vráti. Preto ju iste takáto poukážka poteší. Ak si nie ste istý jej vkusom na parfumy, tento darček je istotou, že sa nepomýlite a že parfum nezapadne prachom. A možno máte ženu, ktorá patrí k tým skromnejším a nekupuje si drahšie voňavky. V tomto prípade si však drahší parfum kúpi bez výčitiek a bude sa jej ešte dlho tešiť. Okrem toho vám bude vďačná a vy budete radi, že dôvodom úsmevu ste vy.

perfume-420174_960_720

Poukážka na nákup v zlatníctve

Poukážka na nákup v zlatníctve je treťou možnosťou, ktorú prinášame. Zvyčajne ak muž chce žene kúpiť šperk, urobí to osobne v niektorej z predajní. No čo v prípade, že nie ste práve z tých, ktorí vedia vybrať ten správny šperk? Nemusíte zúfať, žiadna žena nebude hľadať rozdiel medzi vami kúpeným šperkom a šperkom, ktorý si vďaka vám kúpi sama.

jewellery-1638997_960_720

Ocení, že napriek všetkému vám záleží na tom, aby mala niečo pekné, elegantné, zlaté, či strieborné – podľa svojho gusta. Okrem toho, všetko si tam môže vyskúšať, nemusíte sa teda báť, že to bude darček, ktorý sa jej nebude hodiť. Okrem toho, zlato nie je len šperkom, ale aj určitou hodnotou, ktorá vám zostáva. A existuje jedno pravidlo, ktoré urobí z každého darčeka niečo výnimočné: láska a túžba potešiť.

foto: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website