Narodeniny, meniny, Vianoce, promócie, maturita, svadba,… ak sa vám zdá, že je toho v poslednej dobe veľa a vy nie a nie prísť na vhodný dar na každú z týchto udalostí môžete si to uľahčiť a darovať peniaze. Máte tak istotu, že nezapadnú prachom. Vyhnete sa sklamaniu, že ste darovali niečo čo oslávenec nechcel. Darovať peniaze nie je síce ukážka vašej nápaditosti, ale takto sa nezaprie váš zmysel pre užitočnosť, praktickosť a realitu. Tú nápaditosť môžete ukázať pri balení takýchto darov.

Darujte peniaze originálne

Každú bankovku môžete zabaliť do zatváracieho sáčku. Cez dierku na tomto sáčku prevlečte šnúrku. Takto pripravená balíčky môžete pripevniť na konštrukciu dáždnika. Hneď ako oslávenec otvorí dáždnik budú mu nad hlavou visieť peniaze.

gift-505522_960_720

pixabay.com

Ak oslávencovi nechýba zmysel pre humor a chcete si z neho trochu vystreliť môžete peniaze vložiť do toaletného papiera. Rozmotáte rolku papiera a ako ju budete zas stáčať budete do nej vkladať rôzne bankovky. S prianím aby bol jeho život dlhý a užitočný ako tento papier sa bude o vašom dare ešte dlho rozprávať.

Papierové bankovky môžete vložiť aj do rámu na obraz (či fotky), alebo ich vložiť do fotoalbumu a ku každej pridať nejaký vtipný komentár.

Bankovky môžete rôzne poskladať a urobiť z nich napríklad kyticu. Tu si dávajte pozor aby ste ich neroztrhli alebo inak nepoškodili.

Kytica-2-1

akoprekvapit.sk

Šetrí oslávenec na niečo konkrétne?

Ak sa dostalo do vašich uší, že oslávenec šetrí na auto môžete mu k tomu pomôcť. Autíčko, ktoré kúpite v hračkárstve (najlepšie model o ktorom oslávenec sníva) naplňte bankovkami a mincami. Ak túži po dome, kúpte domček pre bábiky a ak sníva o dovolenke tak sa poobzerajte po malom kufríku a vložte peniaze dnu. Aj keď mu asi nezaplatíte celú dovolenku a ani mu nekúpite dom dopomôžete mu takto splniť si svoju túžbu.

Bankovky môžete stočiť do rolky, pripevniť jednu vedľa druhej do kruhu a takto darovať euro tortu. Táto torta môže byť v niektorých prípadoch aj poschodová. Aby vám rolky pekne držali (jedna pri druhej), aby pri prenose nepadli môžete konečný výsledok obviazať stuhou, na ktorú pripevníte aj nejaké blahoželanie. Alebo stavte na sladkú klasickú tortu v podobe bankoviek.

059_2

tortyodmamy.sk

Peniaze môžete vložiť do balónov, ktoré nafúknete héliom. Ak chcete aby sa balón znášal vo vzduchu použite bankovky, nie mince. Nemusí byť v každom balóne bankovka, v niektorých môžu byť konfety. V tomto prípade darujte oslávencovi s balónmi aj špendlík. Aj keď peniaze nie sú práve originálny darček, vždy potešia.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website