Ak sa povie originálny darček, tak by to mohla byť naozaj vlastnoručne vyrobená vec. Jedinečná. Taká, ktorú nikto iný nemá. Ak si myslíte, že ste príliš ľavý na to, aby ste niečo vyrobil, nezúfajte. My sme s tým rátali a našli sme tipy na vlastnoručne vyrobené romantické darčeky, ktoré zvládne každý.

52 dôvodov, prečo ťa milujem

Je to veľmi jednoduché. Stačia vám iba pokrové karty, dierovačka na papier, fixka, lepidlo, čistý papier a kovové krúžky, ktorými to celé zopnete. Alebo použite namiesto toho šnúrku, prípadne špagát.

Teraz ale príde tá náročnejšia časť. Vymyslieť alebo si spomenúť na 52 vecí, ktoré milujete na tom druhom.  Pekne si to všetko spíšte na papier, vystrihnite a nalepte na karty. Nakoniec karty predierujte, zviažte dokopy a máte ten najromantickejší darček široko – ďaleko.

Untitled

zdroj: positivelysplendid.com

Darčekové poukážky

A určite nemyslíme tie, ktoré kúpite v obľúbenom obchode svojej priateľky alebo priateľa. Proste ich vyrobte Či už sa rozhodnete použiť ceruzku alebo digitálnu podobu je na vás. Vyrobte napríklad poukážku na masáž, raňajky do postele, piknik alebo romantické rande s prekvapením.

Untitled2

zdroj:inheartnaptime.net

Originálny darček na Valentína z Najdarček.sk

Keď máte pocit, že to fakt nezvládnete a nechcete riskovať tak ten darček proste kúpte. To, čo vám ponúkame my si ale žiada aj istú dávku odvahy. Následky sa totiž dajú iba ťažko odhadnúť.

Výročie je deň ako stvorený na žiadosť o ruku. A práve na takéto príležitosti číha hrnček s prsteňom. Klasický hrnček má uško v podobe zásnubného prsteňa. Navyše je v krabičke uložený veľmi rafinovane.  Na prvý pohľad zdá, že je tam len prsteň.  Pripúšťame, že je to možno trochu krutý žart.  Jedine, že by po ňom nasledovalo veľké romantické prekvapenie.

280002

Ale pokiaľ máte pocit, že je to príliš a nechcete si zbierať  svoje veci po ulici pred domom máme aj miernejšiu variantu. Aby si slečna nezničila ruky pri tom ako umýva riad a upratuje celý byt určite sa jej hodia rukavice. A nie len také obyčajné. Gumené rukavice Domestic Goddnes sú určené pre skutočné dámy!

rukavice_na_upratovanie_domestic_goddess

Veríme, že vás naše tipy inšpirovali a oslava výročia bude pre oboch nezabudnuteľným večerom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website