Dnes to bude o originalite a kreativite. Milujeme originalitu a veci, ktoré sú vyrobené vlastnoručne. Máme radi, keď má niekto fantáziu a dokáže vymýšľať, vyrobiť čokoľvek.  V článku budeme hovoriť o materiálnych darčekoch, nie o daroch ako napríklad romantická večera so sviečkami a pizzou.

birch-1593725_960_720

pixabay.com

Takže začíname:

1.Dôvody prečo ťa ľúbim

Krabička, zaváraninový pohár alebo uzatvárateľná miska sú vhodné na vyrobenie tohto darčeka. Použiť môžete aj akúkoľvek menšiu krabicu. Stačí na vnútro krabičky nalepiť papierik s otázkou ,,Prečo ťa ľúbim?,, prípadne to nejako ozdobiť. Potom si premyslite a napíšte zoznam dôvodov. Nakoniec už len vytlačiť, povystrihovať a dať do krabičky. Každý deň si potom môže váš partner vytiahnuť jeden papierik a postupne odhaľovať dôvody, prečo ho milujete.

2.King&His Queen

Tričká Kráľ a Jeho Kráľovná sú naozaj pekným a romantickým darčekom. Hlavne je to naozaj veľmi milé, keď kráčate po ulici a ľudia sa za vami otáčajú, že čo to máte na tých tričkách. Existujú rôzne e-shopy, kde ich ľahko nájdete, ale je krajšie, keď si ich sami navrhnete a dáte si spraviť potlač. Môžete si tak vybrať vlastné písmo alebo obrázok a celkový dizajn trička. Takisto si môžete sami  vybrať  veľkosť a hlavne strih trička. Veľmi pekne vyzerá keď má chlapec čierne s bielym písmom a dievča biele s čiernym písmom alebo naopak.

img-thing

polyvore.com

3.Kartičky

Kartičky, poukazy alebo poukážky. Nazvať si to môžete ako len chcete, podstatné je ako to bude vyzerať a čo bude obsahom. Máme na mysli jednoduché darčekové poukážky pre priateľa, ktoré sami vyrobíte. Stačí zohnať tvrdší papier, alebo kartón, povystrihovať tvary, oblepiť farebným papierom, a už len napísať na čo má nárok. Môže to byť napríklad poukážka na raňajky do postele, alebo poukážka na masáž, na kúpeľ alebo hocičo čo vás napadne.

Veríme, že vás tieto nápady inšpirovali a budeme radi, ak sa s nami podelíte aj o svoje tipy na romantický darček.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website