Erotické darčeky vzbudzujú u niekoho zvedavosť, niekto ich berie ako spríjemnenie večera, a niekto na nich pozerá s nedôverou. Človek nevie, kým nevyskúša. Majú síce zvláštne názvy, ale nedovoľte, aby Vás predsudky odradili! Odhodlajte sa, zanechajte ostych a skúste si to na vlastnej koži. Možno Vás to prekvapí a zabavíte sa. A možno zažijete večer, aký ste už dlho s partnerom nezažili vďaka erotickým darčekom!

Erotická hra Predohra

Už názov hovorí sám za seba. Jemná a zábavná erotická hra Predohra pre tých hanblivejších. Skladá sa z hracích kariet, ktoré obsahujú úlohy pre obidve polovičky. Nájdete tu napríklad aj úlohu uvariť večeru v sexy oblečení. Nič ťažké, čo by Vám vytvorilo rumenec na tvári. Samozrejme nesmie chýbať jemná páska na oči pre navodenie atmosféry. Hra zahŕňa aj DVD, ktoré okorení nie len večeru.

Erotická stolná hra Predohra

Erotická hra Chilli pikantné zotročenie

Táto hra si našla obľubu v celej Európe a je pre tých, ktorí majú radi trošku pikantnejší večer. Erotická hra Chilli pikantné zotročenie je hra, v ktorej musíte zasa raz plniť štipľavé úlohy. Tento krát počas celého týždňa. Ten kto ich splní ako prvý, vyhráva. Čo vyhrá, to je už na Vás. S hrou vnesiete do spálne počas celého týždňa niečo nové, takže nudiť sa určite nebudete.

Erotická hra Chilli Pikantné zotročenie

Erotická hra Sladké hrátky

Spoločenská hra Sladké hrátky pre páry s hracím plánom, figúrkami a kockou. Pre erotický nádych sú tu plyšové putá a zamatová stužka. Čo s nimi urobíte je len na Vašej fantázií. A nemusí to byť vôbec sladké.

Erotická spoločenská hra Sladké hrátky

Ak sú pre Vás erotické hry možno až príliš, ale predsa by ste niečím Váš vzťah chceli oživiť, skúste využiť erotické pomôcky. Obľúbená je čokoládová farba na telo, diamantové putá či zvonček na sex.

Nebojte sa spestriť svoje milostne hrádky a vyskúšať niečo nové. Erotické hry sa hodia ako darček na Valentína, výročie či len tak pre potešenie partnera/ky po náročnom dni. Ak hľadáte príležitosť a odvahu si nejakú erotickú hru zadovážiť, neváhajte a navštívte Najdarček.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website