Tričká značky The Mountain v prvom rade zaujmú svojim dizajnom. Nejde však iba o štýl, ale aj o vysokú kvalitu a materiály, ktoré neškodia vám ani životnému prostrediu.

Originálne tričko – vysoká kvalita

Pri výrobe 3D tričiek The Mountain sa používajú atramenty, ktoré sú na báze vody. To znamená, že neobsahujú škodlivé ftaláty ako bežné potlače. Navyše sú odolné, nevyperú sa ani nepúšťajú farbu. A obrázky sú vďaka nim ako živé! Samotné tričko je vyrobené z kvalitnej 100% predpranej bavlny. Ak sa oň budete dobre starať, vydrží vám aj niekoľko rokov.

Ecofriendly tričko

Každá farba alebo atrament použitý na výrobu tričiek The Mountain je na báze vody, takže je šetrný k životnému prostrediu. Samozrejmosťou je, že aj počas výrobného procesu sa zaisťuje ochrana životného prostredia.

V ponuke eshopu Najdarček.sk nájdete tričká pre deti aj dospelých, ktoré sa môžu stať aj originálnym darčekom. V ponuke máme dokonca aj detské modely. Pre inšpiráciu vám ponúkame niekoľko našich favoritov.

Pre dospelých…

Bat Head - The Mountain               Galaxy DJ - The Mountain

CHCEM TRIČKO BAD HEAD THE MOUNTAIN                               CHCEM TRIČKO GALAXY DJ THE MOUNTAIN 

Aircraft Carrier - The Mountain                 DJ Jahman - The Mountain

     CHCEM TRIČKO AIRCRAFT  CARRIER THE MOUNTAIN           CHCEM TRIČKO DJ JAHMAN THE MOUNTAIN

 …aj pre deti

Detské tričko Green Eyes Face - The Mountain                                       Detské tričko Victory Frog - The Mountain

CHCEM DETSKÉ TRIČKO GREEN EYES FACE THE MOUNTAIN               CHCEM DETSKÉ TRIČKO VICTORY FROG THE MOUNTAIN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website