Príležitostí na obdarovávanie je v našom živote veľa. Narodeniny, meniny, Vianoce, výročia, deň zamilovaných – Valentín, deň matiek, otcov, deň detí. Hádam každý deň sa nájde nejaký dôvod, prečo obdarovať svojich blízkych. Ale čo tak urobiť niečo príjemné, užitočné, ekologické a prospešné aj pre nás?

green-1072828_960_720

pixabay.com

Ekologické darčeky

Ako hovorí jedno príslovie: „Činy sú mocnejšie než slová“. Neviete, ako to súvisí s darčekmi a s prírodou? Jednoducho! Ak chcete niečo zmeniť, mali by ste začať od seba. Nerozprávajte o tom ako sa treba správať k prírode, ale začnite sa tak k prírode správať. Prírodu môžete obdarovať rôznymi spôsobmi. Darčeky, ktoré kupujete pre priateľov a rodinu a ktoré majú slúžiť ako spomienka môžu byť aj ekologické darčeky.

Fľaše Moja Equa

Takými darčekmi sú aj eko fľaše, v ktorých nie je zdraviu a prírode škodlivá látka Bisfenol A. Bisfenol A  je látka, ktorá je podľa štúdií zodpovedná za zníženie odolnosti imunitného systému a vzniku niektorých druhov rakoviny a nájdete ju vo väčšine výrobkov z plastu. Ekologické fľaše, ku ktorým patrí aj Moja EQUA je vyrobená z recyklovateľného materiálu bez Bisfenolu A. Ľahko sa umýva a tým pádom nemusíte zháňať špeciálne a drahé prípravky na jej vyčistenie. Okrem toho firma, ktorá tieto fľaše vyrába venuje 10% zo svojho zisku z predaja fliaš na rôzne ekologické projekty na zlepšenie životného prostredia.

f_a_a_moja_equa_-_mint_blossom1

Termofľaše Eco Vessel

Vybrať si môžete aj z rôznych druhov termofliaš Eco Vessel, ktoré sú  vhodné na teplé, ale aj studené nápoje. Termofľaše využijete na túre, lyžovačke ale určite sa vám hodí aj do školy, do práce či na tréning. Táto originálna termoska s jednoduchým dizajnom a praktickým otváraním udrží nápoj horúci dlhé hodiny. Skvelá je aj a leto, pretože dokáže niekoľko hodín udržať nápoj studený. Vďačiť za to môžeme dvom vrstvám z nehrdzajevúcej ocele a jednej vrstve medi.

342029

Takto môžete obdarovať svojho blízkeho, obdarujete prírodu, obdarujete seba a vlastne aj svojich potomkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website