Vtipné tričká sú kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Je pravda, že niektoré modely si môžu obliecť iba ľudia, ktorí si vedia spraviť srandu sami so seba. Zaručene však upútate pozornosť a mnohých ľudí okolo vás pobavíte.  Zároveň je to aj veľmi praktický a originálny darček.

Dámske tričká

Ak chcete svojej priateľke alebo manželke polichotiť kúpte jej tričko s nápisom Som tou najlepšou, ktorú mohol môj priateľ stretnúť alebo Som to najlepšie čo mohlo môjho muža stretnúť. Poteší ju to možno viac ako kytica kvetov.

Vtipné tričká - Som to najlepsie Vtipné tričká - Som tou naj

Cena 10,90 €

V ponuke sa nájde niečo aj pre skutočné krásky.  Originálny nápis Krásna, krajšia, ja zdvihne sebavedomie každej dáme. Rovnako aj tričko Nie som modelka len tak vyzerám.

Vtipné tričká - krásnaVtipné tričká - Modelka

Cena 10,90 €

Ak si nie ste istý, akú veľkosť vaša partnerka nosí radšej preskúmajte skriňu. Veľkosť alebo model sa dá samozrejme vymeniť  ale vyhnete sa tak možným nepríjemnostiam s vašou drahou.

Pánske tričká

Pánske vtipné tričká sú stále obľúbené a pravdepodobne to tak ešte dlho zostane. Na svoje si prídu pivári, ktorí poctivo dodržiavajú Pivný režim. Rovnako aj tí, ktorí si doprajú niečo ostrejšie.

Vtipné tričká - Pivný režim Vtipné tričká - V akomkoľvek stave

Cena 10,90 €

Vtipné tričká sú vhodným darčekom aj pre oslávencov. Či už dotyčný pán oslavuje 30, 40 alebo 50 rokov v Najdarček.sk nájdete to, čo hľadáte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website