Kto vraví, že na veľkosti záleží? Asi ten kto ešte nepočul, že menej je niekedy viac. A dvojnásobne to platí pri darčekoch.  V nasledujúcich riadkoch si dokážeme, že malé balíčky potešia v mnohých prípadoch oveľa viac ako luxusné darčeky.

Možno by ste boli prekvapený z toho čo všetko sa dá ukryť do malej darčekovej škatuľky. Šperky sú samozrejme číslo jeden. Naplniť ju diamantami však nemôže asi len tak hocikto, no našťastie sú k dispozícii aj lacnejšie vzácnosti. Inšpirujte sa v najbližšom klenotníctve. Alebo škatuľku môžete naplniť rôznymi inými vecami. Napríklad veľmi prozaicky – kľúčami. Poviete si „Čože? Prečo by som balil kľúče?“ Ak však budú kľúče patriť k vchodovým dverám vášho bytu a venujete ho partnerovi alebo partnerke, bude to symbol, že to s ním či s ňou myslíte vážne. A to je ideálny darček pre zamilovaných.

kluc

Zabaliť a darovať sa dá aj obľúbený kvet. Na dno škatuľky dajte navlhčenú vatu alebo vrecovinu, zoberte ľubovoľný kvet (napríklad puk ruže alebo hlavičku rozkvitnutej slnečnice) a vložte dnu. Po otvorení bude na vašu milú čakať krásne prekvapenie. Použite pokojne aj zakvitnutý kaktus. Zabudnite na hlúpe povery, že kto pestuje kaktusy nikdy sa nevydá, resp. neožení. Skúste ho darovať aj slobodnej kamarátke a postavte ho u nej na okno. Uvidíte ako príjemne oživí výhľad von a ešte dlho potom jej bude robiť radosť.

V malých baleniach sa často skrývajú výnimočné veci. Ak ich darujete dávate tým najavo, že aj obdarovaná osoba je pre vás výnimočná a zaslúži si niečo extra. Napríklad niekoľko mililitrov vzácneho parfému, luxusného telového oleja alebo božské pralinky z najjemnejšej belgickej či švajčiarskej čokolády.

male darceky

Zaujímavé prekvapenie môže ukrývať aj obyčajná obálka. Nemusí byť nutne biela. Dnes máme na výber mnoho rôznych farieb, motívov, tvarov aj veľkostí. Ak sa predsa neviete rozhodnúť vždy si ju viete navrhnúť a potlačiť sami. No a čo do nej? Ideálne niečo vo formáte 2D  – či už lístky na koncert alebo do divadla, poukaz na nákup či zážitok podľa ľubovôle, letenky na vysnívané miesto alebo prekvapenie v podobe svadobnej pozvánky.

zdroj obrázkov: pixaby.com, google.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website