Mama, najdôležitejšia osôbka, ktorá Vás má asi najradšej na svete. Skúste jej vybrať darček, ktorý ju poteší. Hlásime honbu za darčekom pre mamu! Hlavne s pokojom, kreativitou a láskou.

Darček, ktorý poteší každú ženu

Hľadáme darček, štýlový, netradičný a predsa len trošku decentný. Čo by mohlo všeobecne prekvapiť všetky maminy? My vsádzame na hrnčeky na kávu všelijakého typu, praktické darčeky do domácnosti, kvalitný parfum či dizajnové darčeky vo forme doplnkov. Praktický darček možno až tak neprekvapí, ale môže mamine uľahčiť život. Každá žena sa chce páčiť, takže parfum či skrášľovacie vecičky sa vždy zídu. Ak poznáte mamin vkus, neváhajte a vynovte jej kráľovstvo novým kúskom interiérového doplnku. Čo skôr vybrať?

Dokážete ju zaujať vtipným darčekom?

Kedy je mama najkrajšia? Predsa keď sa smeje! Tak jej dajte na to dôvod. Čo tak darovať jej kvietok, ktorý jej bude robiť radosť veľmi dlhú dobu? So sadou Grow Me Good Luck si môže vypestovať štvorlístok pre šťastie.  Vtipné zástery, poháre a ďalšie nápady nájdete na Najdarček.sk. Vyberajte tak, aby bolo počuť mamin smiech až k susedom!

Vypestuj si štvorlístok     Kuchynská zástera - Tu rozkazuje mama

Originálne darčeky sa určite vyplatia

Mama ma rada, keď je rodina pekne pokope. Zarámujte jej rodinnú fotku do originálneho fotorámika. Alebo ju nechajte vypestovať svoj vlastný magický kryštál. Keďže chceme mať maminky zdravé a vitálne, mohli by ju potešiť aj ekodarčeky. Pripite si na mamine zdravie niečím netradičným.

fotoramik_wanted  magicky krystal dakujem Fľaša Moja EQUA - Tasty

Nezabúdajte, že mama ocení originálny darček, ktorý jej darujete s láskou. To je predsa pre ňu to najdôležitejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website