Ak vám nechýba kreativita a umelecké cítenie, určite je pre vášho manžela handmade darček ako stvorený. Ale ako môžete vedieť, či sa darček bude páčiť a či to je to pravé? Dámy, ak neviete vymyslieť vhodný a originálny darček pre svoju mužskú polovičku, určite čítajte ďalej.

Je váš manžel rodinne založený? Skúste mu vyrobiť originálny rámik na fotografiu- v dnešnej dobe je známych mnoho techník, či už vykladanie kamienkami, vysýpanie pieskom či makom. Vyrobiť prírodný originálny fotorámik nie je vôbec náročné. Jediné, čo potrebujete je obyčajný hnedý rámik na fotografiu (kúpite v papiernictve alebo v supermarkete), taviacu pištoľ a niekoľko tenších konárikov, ktoré však nalámeme na dĺžku, ktorá je trochu dlhšia ako okraj rámiku. Tieto konáriky potom budeme vlepovať na okraje rámika. Tento rámik ukáže veľmi esteticky a vnesie vám aj do domu trochu prírody.

ramik-konarik-1

Ak však nie ste z tých kreatívnejších, skúste vyhľadať vo svojom okolí niekoho, kto maľuje či kreslí obrazy. Veď dať namaľovať seba a svoju rodinu na plátno, či nakresliť nejakou inou technikou (perokresba, ceruzka), je tiež originálny darček.

Ďalšou možnosťou je dať mu vytlačiť na tričko, vankúš či plátno s rodinnou fotkou.  Ak však chcete potešiť aj seba a kúpiť praktický darček, ktorý sa bude využívať, skúste sa poobzerať po nábytku alebo bytových doplnkoch. Taktiež mu môžete pomocou farieb na sklo vyzdobiť sklenený hrnček na kávu alebo na čaj. Zaiste na vás bude myslieť pri každom odpočinku.

Veríme, že ste pre svoju polovičku našli vhodný darček, a že sme vám poradili pri výrobe či výbere!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website