Deťom urobíte radosť hračkami, sladkosťami aj oblečením. Čím viac tým lepšie, poznáme to. Hračky ich po čase omrzia, zo sladkostí ich bude bolieť bruško a z oblečenia vyrastú. Rozmýšľali ste už aj nad nejakým užitočným, milým, zdravým, prospešným darčekom pre ne?

Ekologické fľaše EQUA

Ak vám nič nenapadlo obzrite sa po fľaške EQUA. Váš drobček si môže do školy k desiatej, alebo na výlet zobrať aj svoj obľúbený nápoj, čaj, alebo domáci sirup. V ponuke nájdete viacero motívov pre dievčatá aj pre chlapcov. Určite nájdete motív, ktorý sa bude práve vášmu dieťaťu páčiť.

342970

Prečo práve EQUA

Teraz trochu vedecky. Fľaša EQUA neobsahuje bisfenol A. je to zlúčenina, ktorá sa bežne používa vo výrobe plastov. Výskumy dokázali, že táto zlúčenina negatívne ovplyvňuje imunitný systém, a tým pádom aj náchylnosť na iné choroby v neskoršom veku. V EU platí zákaz predávať dojčenské fľašky s touto zlúčeninou, ale čo 4,5,10 a viac ročné deti? Ak vám záleží na ich zdraví, tak s touto fľašou určite nesiahnete vedľa.

f_a_a_moja_equa_-_tasty_400_ml

Equa fľaša nie je len pre deti. Je rovnako vhodná aj ako darček pre ľudí, ktorí radi chodia na výlety, alebo sa vyhýbajú sladkým nápojom a PET fľašiam. K udržiavaniu zdravia im môžete pomôcť aj takto. Kúpou tejto fľaše neprospejete len sebe, svojim deťom či priateľom. 10% zo zisku firmy „Moja EQUA“ ide na ochranu a zlepšenie životného prostredia. Prispejete k dobrej veci ako v osobnom tak aj celosvetovom meradle.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website