Darčeky, ktoré urobia vašim blízkym radosť nemusia byť drahé.  Existuje široký výber darčekov, ktoré sú cenovo dostupné a pritom originálne. Alebo ich môžete vyrobiť samy a nebudú vás stáť prakticky nič. Pre inšpiráciu vám prinášame niekoľko tipov!

Originálne darčeky do 10€

V niektorých domácnostiach je normálne, že sa k vareniu odhodlá aj muž. Väčšinou je to ale výnimočná príležitosť, ba až sviatok. Aby sa páni pri vyčíňaní v kuchyni nepopálili, venujte im kuchynskú chňapku Pozor! Chlap v kuchyni.

Chňapka - POZOR! Chlap v kuchyni 9,5€

Kuchynská chňapka 9,50€

Má radšej ako varenie spoločenské hry? Vhodný darček pre muža môže byť aj Alkoholické človeče nehnevaj sa!. Klasická hra vylepšená o poháriky zabaví celú partiu. Ak sa hry zúčastnia aj deti, poháriky jednoducho naplňte džúsom alebo cukríkmi.

Človece nehnevaj sa 9,6€

Alkoholické človeče, nehnevaj sa! 9,60€

Nezabudli sme ani na dámy. Diamant je najlepším priateľom ženy! To je overený fakt. Ten ale nepatrí medzi darčeky za pár eur. Prívesok na kľúče v tvare diamantového prsteňa ale rozhodne áno.

Privesok na kluce Diamant 5,4€

Prívesok na kľúče diamant 5,40€

Klasický darček pre ženu sú kvety. Aby ale vydržali dlhšie, ako pár dní zabudnite na rezané kvety. Darujte svojej drahej sadu Vypestuj si. V škatuľke s vašim venovaním nájde všetko, čo je potrebné na vypestovanie ruže.

Vypestuj si 4,9€

Vypestuj si – povedz to kvetom 4,90€

Darčeky, ktoré nestoja takmer nič

Ak niečo vyrobíte samy, ušetríte peniaze. Oveľa dôležitejšie je ale to, že dar bude osobnejší a cennejší. Možností je veľa. Od šperkov cez dekorácie do bytu až po vlastnoručne pletenú čiapku. vyrobiť sa dá prakticky všetko. Ak si hovoríte, že ručné práce nie sú nič pre vás vyskúšajte zostaviť fotoknihu alebo zostrihať video so spoločnými zážitkami. A originálny darček je na svete!

titulná foto: www.darujkvet.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website