Túžite vybrať originálny darček no všetko v obchodoch vám pripadá rovnaké a jednoliate? Všetky dary sa vám zdajú nudné a stále hľadáte ten pravý, ktorý vám padne do oka? Nečakajte dlhšie a kúpte vášmu manželovi, kamarátke či rodičom darček so spoločnou fotkou.

Najznámejšie sú klasické fotoalbumy. V predajniach alebo v e-shopoch nájdete rôzne druhy a motívy. Od fotoalbumov s titulnou fotkou nejakej pamiatky či budovy, až po vintage fotoalbumy s malými bodkami alebo kvietkami. Na výber je naozaj veľa albumov. Je to však ten správny darček hlavne pre starších, keďže veľa z nich nepoužíva mobilné telefóny a najnovšie výdobytky techniky.

fotodarcek

Ďalším, veľmi populárnym darom je tričko s fotkou. Tričko a nažehlovaciu fóliu si môžete kúpiť aj vy, no oveľa kvalitnejšiu a dlhodobejšiu tni čakajte v profesionálnom papiernictve. Môžete sa taktiež poobzerať po vankúšoch s vlastnou potlačou, fotkou. Tričko je jeden z tých najoriginálnejších darčekov- oslávenec bude nosiť svoje spomienky „na sebe“. Môžete mu kúpiť aj hrnček s vlastnou potlačou. Sú to biele porcelánové hrnčeky, na ktoré si navrhnete vlastný motív, v tomto prípade fotku. Hrnček je ako stvorený pre ľudí, ktorí obľubujú kávu alebo čaj. Dajú sa taktiež zohnať  a sú veľmi populárne, najmä v zime, návleky na hrnčeky. Väčšinou sú háčkované, ručne vyrobené a zošité tak, aby sedeli na obvod aj výšku hrnčeka.

Ak váš známy vlastní iPhone alebo iný, známejší telefón skúste ho obdarovať obalom na mobil, ktorému vymyslíte a navrhnete potlač vy sami. Je to veľmi zaujímavý, praktický a využiteľný darček- má funkciu ochrannú pred padnutím ale aj okrasnú.

iphone-1055067_960_720

Jeden z tých klasickejších, no pekných a milých darčekov je fotka s vlastnoručne vyrobeným rámikom, na ktorom sa môžete vyblázniť- môžete použiť textúry, potlače, koráliky, rôzne farby, gombíky, farebné papiere, špagáty a všetko to pekne skombinovať. Nakoniec nám to vytvorí priam spomienkové dielo.

zdroj obrázkov: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website