Každý z nás niekedy niečo zbieral. Boli to servítky, pohľadnice, angličáky, obaly zo žuvačiek, čokolád, rôzne poháre, plechovky od malinoviek a ešte všeličo iné. Jednoducho toho bolo toho veľa. Niekto svoju zbierku zrušil, zabudol na ňu, vyhodil ju, ale poniektorí ju rozširujú doteraz.

Nový prírastok do zbierky

Pozval vás na oslavu narodenín priateľ, kolega či dobrý známy a vy viete, že niečo zbiera? Výber daru máte teda uľahčený a môžete vybrať nový prírastok do zbierky jeho známok, či pív z celého sveta. Môžete prispieť do jeho zbierky, potešíte oslávenca a ten na vás nikdy nezabudne. Spokojnosť bude na oboch stranách. Oslávenec bude rád, že má nový prírastok a vy – že ste si nemuseli veľmi lámať hlavu nad perfektným darčekom.

titulka

pixabay.com

Aby ste sa vyhli niečomu, čo už má

Ale čo keď oslávenec zberá napr. pivové poháre a má ich stovky? Prehľad v tom má asi len on sám a vám sa môže stať, že mu darujete niečo čo už má. Aby ste sa vyhli takejto situácii môžete mu darovať niečo, čo s jeho zbierkou súvisí, ale bude niečo trochu iné. Darčeky pre zberateľov pivných pohárov môžete nájsť medzi darčekmi pre pivára. Nájdete medzi mini určite poháre, ktoré ešte nemá a možno aj niečo iné a veľmi užitočné alebo originálne.

280086

Zberateľom vína nemusíte automaticky kupovať fľašku vína. Rovnako ich poteší aj stojanom na víno, set na víno, ktorý obsahuje zátku a vývrtku, alebo chladivý gél, vďaka ktorému bude mať víno vždy tú správnu teplotu. Hodiť sa môžu aj originálne zátky na víno, ktoré vedia aj pobaviť svojim tvarom.

alkoholov_hra_stoln_futbal

Ak je váš priateľ fanúšikom futbalu, potom bude futbalová lopta bude výborným darom pre mladší ročník. Staršiemu oslávencovi môžete dať napr. alkoholovú hru stolný futbal či držiak na špáradlá v tvare futbalovej lopty. Nemusí tam mať špáradlá, pokojne si tam môže dať aj vlajku svojho obľúbeného futbalového družstva.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website