Téma nasledujúceho článku je jasná – čím urobiť radosť hosťom na vašej blížiacej sa svadbe. Súčasný trend je taký, že nevesta so ženíchom sa snažia poďakovať svojim svadobčanom tým, že im podarujú drobnú upomienku na ich veľký deň. Veď bez nich by to nebolo ono a počas najdôležitejšej chvíle v živote chceme mať všetci okolo seba svojich najbližších, či už rodinu alebo priateľov. Nechajte sa inšpirovať niektorou z nasledujúcich malých radostí.

Ak to nechcete odbiť len kartičkou s poďakovaním môžete dať vyrobiť napríklad veľmi obľúbené medovníčky s ozdobou. Zručná cukrárka na každý kúsok vyčaruje mená alebo aspoň iniciály novomanželov a prípadne aj pekne zabalí.

medovniky

foto: sashe.sk

Inou jedlou maličkosťou sú svadobné čokoládky. Nájdete ich v darčekových obchodoch alebo špeciálnych predajniach s čokoládou. Radi vvám ich urobia podľa vašich predstáv s motívom aký si poviete.

Skvelým nápadom je aj zužitkovať dary vlastnej záhradky. Máte k dispozícii domáci alkohol, chutný džem alebo rôzne druhy byliniek? Stačí zabezpečiť už iba pekné menšie nádoby alebo fľaštičky a vyrobiť etikety. Darček poslúži dvojako – prakticky (dá sa zjesť) a esteticky (ako dekorácia). Ak sa viac prikláňate k „nejedlej“ variante stačí obsah vymeniť napríklad za farebnú soľ do kúpeľa alebo drobné kvety.

Máte šikovnú kamarátku, ktorá vyrába rôzne hand made vecičky? Sviečka alebo mydielko s menami novomanželov a dátumom svadby môže byť to pravé čím prekvapíte svojich hostí. Môžete sa s kamarátkou dohodnúť aj tak, že vám výrobu darčekov dá zároveň ako svadobný dar. Nemusíte nič platiť ani zabezpečovať a ona si nemusí lámať hlavu nad tým čo vám darovať. Takisto sa dajú vyrobiť spomienkové predmety pre rodičov. Napríklad zrkadielka pre svadobné mamy a manžetové gombíky pre otca a svokra.

mydielko

foto: sashe.sk

Pekným darčekom a zároveň ozdobou svadobných stolov sú balíčky vytvorené z naplnených organzových vrecúšok a previazané do tvaru salónky alebo cukrárskeho vrecka. Naplniť sa dajú farebnými kamienkami alebo cukríkmi, ktoré potešia najmä deti.

Rôzne firmy vedia na objednávku vyrobiť svadobné magnetky, odznaky, podložky pod poháre, perá atď. Fantázii sa medze nekladú a na trhu je dnes veľmi široká ponuka, z ktorej sa dá bez problémov vybrať. Na svadbu tak môžete spomínať nielen prezeraním fotografíí alebo videa, ale aj takouto malou drobnosťou.

svadobne-pohare-na-sampanske

foto: svadobne-vselico.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website