Rozmýšľate nad darom pre mladomanželov? Malo by to byť niečo milé a pekné, niečo čo je vhodné pre pár (muža aj ženu), niečo čo poteší oboch, niečo originálne a užitočné zároveň.

Klasické svadobné dary

Skúsme teda hádanku: 12x súprava koreničiek a solničiek, 9x súprava šálok na kávu, 6x sada príborov, 4x sada tanierov,  3x kuchynská váha a 2x nástenné kuchynské hodiny. Čo je to? Niečo vám to pripomína ale nespomeniete si? Sú to klasické svadobné dary.

Hľadáte niečo, čo by bolo v tomto zozname len jeden krát? Niečo originálne a jedinečné, proste niečo, čo by novomanželia mohli využiť spoločne? Ak nemáte nápad, čo by to mohlo byť skúste sa inšpirovať našou ponukou.

Originálne svadobné dary

Skvelým a milým darčekom môžu byť aj originálne tabuľky na dvere s uvítacími nápismi. Môžu sa použiť aj ako menovky. Každý jeden kúsok je robený ručne a váš darček tak získa na jedinečnosti. Vyzerajú dobre úplne všade – či už budú na bránke, alebo na vstupných dverách. Budú za krásne vynímať už z diaľky a vítať vašich hostí. Tieto tabuľky sú dostupné v rôznych variantoch, v rôznych farbách a tvaroch vhodných na dvere do detských izieb, kúpeľní, WC a pod. Stačí sa len poobzerať a vybrať si.

pokladni_ky_prasiatka_jej_a_jeho_2

Brániť sa nemusíte ani vtipným darčekom ako je pokladnička prasiatko pre neho a pre ňu, pričom sú prasiatka položené na sebe a mince padajú do spodného, ktoré patrí žene. Milé sú aj poháre alebo hrnčeky s nápismi Mr.&Mrs. alebo rôzne vtipné tričká so svadobnými motívmi. Pokiaľ ale plánujete kúpiť vtipné darčeky, mali by ste manželov dobre poznať, aby ste si boli istý, že sa pobavia a neurazia.

titulka

Tak či onak dôležité je, aby si všetci svadobnú hostinu užili, zabavili sa a aby boli manželia spolu šťastný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website