Blíži sa veľký deň vašej kamarátky a vy premýšľate nad originálnym darčekom? Dáme vám niekoľko tipov ako potešiť budúcu nevestu.

Rozlúčka so slobodou

Je už zvykom, že kamarátka nevesty organizuje rozlúčku so slobodou. Nemusí to byť hneď divoká párty s litrami alkoholu a striptérom. Pokojne sa môžete vybrať na wellness pobyt, aby si nevesta oddýchla a prípadne si dopriala nejaké skrášľovacie procedúry. Budúcu nevestu takýto darček určite poteší a relax prospeje vám obom. Zorganizovať môžete aj posedenie s kamarátkami, ktoré už dlho nevidela a bude to pre ňu milým prekvapením.

wedding-1594957_960_720

Niečo na pamiatku

Ak je nevesta vaša najlepšia kamarátka, alebo k sebe máte naozaj blízko a čo to ste už preskákali žiada si to osobnejší darček. Čo tak koláž z vašich spoločných fotiek, alebo fotokniha? Darčekom môže byť aj akýsi denník, v ktorom budú nie len fotky, ale aj popis najkrajších zážitkov či nezabudnuteľných momentov, ktoré ste spolu prežili. Inšpiráciu môžete násjsť aj v tomto veľkobchode darčekov.

couple-1427863_960_720

Vtipné darčeky

Neveste môžete venovať aj veselé darčeky, ktoré ju pobavia aj potešia. A pokojne môžu mať ľahko erotický podtón. Skúste jej darovať erotickú hru pre páry, aby z darčeku ma radosť aj jej nastávajúci, prípadne plyšové putá, aby náhodou neutiekol. Siahnuť môžete aj po vtipnom tričku či zástere, aby vedela, čo ju čaká a neminie.

najlepsie-2

Aký darček by ste budúcej neveste venovali vy okrem kvetín alebo domáceho spotrebiča či hotovosti?

obrázky: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website