Ste pozvaní na svadbu alebo na narodeninovú oslavu novomanželov a lámete si hlavu, ako vybrať ten správny dar? Chcete, aby svadobný dar zostal využívaný a nezapadal prachom? Neviete však, čo by to mohlo byť? Prečítajte si zopár tipov a rád od nás.

Ak mladomanželia majú svoj vlastný dom alebo byt, určite tu nebude núdza o nápady. Pouvažujte, aký štýl môžu mať nevesta a ženích radi. Väčšinou o domových a bytových doplnkoch rozhoduje nežné pohlavie, čiže je dobré mať akú-takú predstavu o vkuse a názoroch.

svadobný dar

Veľmi populárne sú tabuľky s uvítacími nápismi. Môžu si ju zavesiť na vchodové dvere či na bránu. Nájdete rôzne druhy, no najobľúbenejšie sú tie handmade. Vyrobené sú z dreva, z hliny, môžu byť pálené a maľované farbami. Obľúbené sú taktiež tabuľky na iné miestnosti v dome- WC, detská izba, spálňa, hosťovská… ak náhodou čakajú nejakého hosťa, ktorý u nich ešte nebol, alebo len tak, pre skrášlenie domácnosti.

Ak mladomanželia čakajú svoje prvé bábätko, skúste im kúpiť napríklad knihu o rodičovstve. Takýto darček nikdy nie je na škodu, teda pokiaľ je výber knihy správny. Skúste si prečítať niekoľko internetových recenzií a diskusií. Väčšinou sú to dôveryhodné zdroje a ľuďmi overené produkty. Môžete taktiež kúpiť niečo, čo sa začínajúcej rodine zíde. Najmä uteráky, hrnce, koberce a iné bytové doplnky. Najlepšie je nakupovať v neutrálnych farbách, pretože nikdy neviete, či sa im to bude vôbec hodiť alebo páčiť. Skúste bielu, béžovú, poprípade tmavší odtieň béžovej. Skúste vybrať hlavne negýčovú vec, pretože v jednoduchosti je krása.

Rozhodne nenakupujte oblečenie, málokedy sa stane, že sa trafíte do vkusu, ktorý presadzuje obdarovaný.  Môžete skúsiť kúpiť elektroniku, pretože mladomanželom za zíde každá pomocná ruka. Ak nechcete investovať veľa peňazí, napríklad do práčky či do televízie, určite sa potešia aj finančne nenáročnej elektronike- napríklad také rádio či lampa na čítanie sa využijú v každej domácnosti!

 zdroj obrázkov: pixaby.com, google.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website