Čím je vaše dieťa staršie, tým náročnejšie je vybrať darček, ktorý by ho naozaj potešil. Nechcete sa opakovať po predošlých rokoch, no nechcete zase ani „trafiť“ úplne vedľa a chcete urobiť deťom radosť na dlhšie ako na týždeň? Ponúkame vám niekoľko tipov na darčeky pre deti malé, ale aj veľké, športovo nadané alebo umelecky zaujaté, pre dievčatá a chlapcov. Darujte svojim deťom darček, na ktorý nikdy nezabudnú.

Ak vaše dieťa rado cestuje, či už cestujete s ním, alebo je už dospelé, stieracia mapa pre cestovateľov je pre vaše dieťa ako stvorená. Na prvý pohľad vyzerá ako veľmi elegantná nástenná mapa, no stačí zotrieť štát, ktorý ste navštívili (tou istou technikou ako napríklad žreb- mincou) a farba zotretého štátu bude okamžite iná.

cestovatelska_stieracia_mapa_sveta

Miluje vaše dieťa klasické animované rozprávky? Kúpte mu osušku, najideálnejšie z bavlny, keďže detská pokožka je veľmi háklivá, alebo z froté materiálu, ktorý je tiež veľmi príjemný na dotyk. V predajniach nájdete rôzne motívy, od klasických ručne kreslených rozprávok ako napríklad krtko, alebo z tých novších- veľmi známe sú najmä Frozen alebo Na vlásku.

Ak vaše má vaše dieťa rado puzzle a taktiež rado objavuje, skúste siahnuť po 3D puzzle s najznámejšími pamiatkami či budovami ako napríklad Katedrála svätého Pavla alebo maďarský parlament.

Všetky malé deti určite ocenia aj originálny dáždnik, ktorý si môžu samé vymaľovať špeciálnymi fixkami, ktoré prežijú aj dážď.

d_dnik_oma_ov_nka

Ak ste stále nenašli ten vhodný darček, na e-shopoch či v predajniach nájdete určite niečo vhodné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website