Ste spolu pár krásnych rôčkov, možno aj pár desaťročí a chcete si niečím pekným uctiť svojho partnera a neviete čím? Samozrejme záleží od toho, či je to výročie okrúhle alebo nie.  Každý ďalší úspešný a šťastný rok s vaším partnerom je už úspechom a mali by ste ho osláviť patrične s náležitou úctou a šťastím, ale nie vždy sa to podarí.

Na obyčajné výročie v trvaní štyroch či siedmich rokov sa hodí niečo menej luxusné a trošku menšie. Všetko poteší, ale mali by ste venovať niečo menšie. Hodí sa kytica ruží, drahšia bonboniéra alebo len sladký úsmev a bozk. Je to na vás, ako ste sa dohodli s partnerom. Či budete oslavovať vaše výročie alebo si naň len spomeniete.

darček na vyrocie

 

Môžete tiež prichystať krásnu a chutnú, romantickú  večeru vo dvojici u vás doma s fľaškou drahého sektu. To tiež nie je zlý nápad. Pripraviť chutné jedlo, vypiť si pohárik sektu a spoločne spomínať na strávené roky… Aj tak sa dá osláviť výročie. Ponuka darčekov pre zamilovaných je dostatočne široká a rozmanitá.

romantic-744760_960_720

Na  tzv. okrúhliny sa patrí niečo významnejšie a drahšie venovať. Samozrejme všetko závisí od plnosti vašej peňaženky. O tom niet pochýb a tiež od vašej chuti utrácať peniaze. Rozhodne v každom prípade sa hodí kúpiť partnerke nejaký pekný šperk, hodinky alebo drahokam. Pozvať ju na dovolenku, ktorú budete platiť iba vy. Objednať lyžovačku alebo pobyt v horách na chate, kde sa trebárs spoznali. Môžete vycestovať kam chcete na romantické miesta, tých je veľa na svete. Závisí od toho, čo váš partner preferuje a na čom ste sa vopred dohodli.

zdroj obrázkov: pixaby.com, google.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website