Darčeky do domácnosti sú vyhľadávané hlavne preto, že potešia ale zároveň môžu byť aj veľmi praktické. Ak neviete čo kúpiť oslávencovi, skúste vybrať nejaký praktický alebo dekoračný predmet do domácnosti.

Darčeky do kuchyne

Originálny darček, ktorý s dá využiť v kuchyni je určite vtipná zástera. Zástera so sexy ženským alebo mužským telom bude vždy obľúbená a rovnako sú na tom aj populárny Simpsonovci. Zástera je nie len vtipný ale aj praktický darček. Nikto predsa netúži mať po varení alebo grilovaní oblečenie od múky alebo oleja.  Potešia ale môžu aj originálne kuchynské minutky, vtipné misky alebo hrnčeky.

xdc-tab03

Darčeky do obývačky

Darčekom ktorý perfektne zapadne do obývačky sú určite fotorámiky ku ktorým by ste mali pridať aj vydarenú fotku. Vhodné sú aj rôzne obrazy, ktoré dokážu miestnosť úplne zmeniť a oživiť.  Môžu to byť repliky známych umeleckých diel alebo aj váš vlastný výtvor. Do obývačky sa určite hodia aj rôzne dizajnové doplnky ako lampy alebo rôzne sošky.

_ierny_fotor_mik_family

Darčeky pre domácich majstrov

Je veľa ľudí, ktorí svoj voľný čas najradšej trávia v dielni kde vymýšľajú a majstrujú rôzne vychytávky do domu aj záhrady. Pre nich bude najlepším darčekom predplatné časopisu, ktorý je zameraný týmto smerom alebo nejaká kniha s nápadmi. Vhodným darčekom môže byť kurz ručných prác alebo konzultácie s interiérovým, prípadne záhradným architektom.

Potešte svojich blízkych praktickým darčekom, ktorý bude štýlový a originálny. Ďalšie typy nájdete na najdarček.sk.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website