Váš nadriadený oslavuje, robí veľkú oslavu a pozval na ňu aj vás. Neviete čo mu darovať, neviete čím ho prekvapiť? Nemalo by to byť nič vulgárne, erotické, a ani prehnane vtipné. Napadá vám milión možností ale ani jedna nie je tá pravá. Tak čo mu teda priniesť?

Máte so šéfom dobrý vzťah?

V prvom rade záleží na tom aký s ním máte vzťah, či je s vami viac –menej kamarát, alebo vás si drží podriadených „od tela“. Ak s ním vychádzate dobre, možno viete, aké má koníčky a môžete zamerať výber týmto smerom. Ak je záhradkár rôznych kníh a encyklopédií s touto témou je veľa, ak niečo zbiera môžete prispieť do jeho zbierky, perá v tvare golfových palíc sú milým darom.

280621

Taktiež sa môžete poskladať s kolegami a kúpiť mu spoločný darček. Môže to byť aj niečo bláznivé ako soška Oskara pre najlepšieho šéfa, alebo môžete urobiť maketu s jeho podobizňou v životnej veľkosti a dekorovať ju šerpou s nápisom „najlepší vedúci“ .

Idete na oslavu len zo slušnosti?

No ale čo pre nadriadeného, ktorý vás pozval na oslavu tak povediac „zo slušnosti“. Pokiaľ nie ste práve hospitalizovaný v nemocnici je slušné pozvanie prijať. S prázdnymi rukami ale prísť nemôžete. Originálny darček by mal byť premyslený, osobný, ale nemal by prekročiť hranice profesionálneho vzťahu. Môžete mu darovať značkové pero, pero s jeho monogramom, nôž na otváranie listov a diár v koženom obale je tiež vhodným darčekom.

villa-885929_960_720

Príliš drahý dar môže vyzerať ako pochlebovanie. Darčekový kôš, alebo vkusne zabalená fľaška kvalitného alkoholu by nadriadeného tiež mohli potešiť. Nemusí to byť koňak za niekoľko stoviek eur, ale nemalo by to byť ani žiadne lacné víno.

Pokiaľ ste pozvaný na oslavu šéfky nezabudnite na kvety. Kvetmi nikdy nič nepokazíte a pre ženy sú tým najvhodnejším darom.

Aký darček ste kúpili svojmu šéfovi naposledy?

obrázky: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website