Darčeky a priateľky. Tieto dve veci proste k sebe patria od nepamäti. Ale ako priateľku znova potešiť ďalším darčekom? Dochádzajú Vám nápady na ďalšie originálne darčeky?  Nevadí, máme riešenie ako potešiť ženské pohlavie vtipným či originálnym darčekom.

Stavte na originalitu alebo humor

Ak si lámete hlavu, prestaňte. Odpoveď je jednoduchá. Vsaďte na originalitu či humor. Čo ju poteší viac, ako naozaj niečo jedinečné, vymyslené len  a len pre ňu? Alebo niečo na čom sa poriadne zasmeje? Možnosti sú dve a výber je len na Vás. Čo má priateľka radšej? Vtip či niečo netradičné…?

Originálne darčeky pre priateľky

Aby sme neostali len pri rečiach, prinášame príklady čo by priateľke vytvorilo úsmev na tvári a výraz nefalšovaného prekvapenia. Všetky príklady nájdete práve na Najdarček.sk. Takmer každé žieňa miluje zvieratká, plače pri Bambi a tajne hádže psovi šunku pod stolom. Preto by mohla oceniť Váš súcit, ak jej darujete adopciu pandy alebo neodolateľnej opičky. Nielenže pomôžeš únii na ochranu zvierat, ale priateľke zaručíš zvieratko, o ktoré sa netreba starať.

Keďže priateľky zvyknú udržiavať hladinu energie litrami kávy, hodí sa jej originálny hrnček alebo lepšie, cestovný pohár. Ale pridajme mu na originalite. Napríklad hrnček Mr.P Kiss či hrnček s prsteňom (dva v jednom). Aby sa priateľka vyspala do ružova (a hlavne do krásy), skúste ju potešiť novou maskou na spanie s rôznymi nápismi a obrázkami. Nezabudni aj ani na sladké darčeky. Darčekom pre priateľku môžu byť slaninové cukríky pre veselé, pre tie starostlivejšie sú tu zdravé cukríky, a pre milovníčky čokolády sú tu Čokolásky.

Vtipné darčeky pre kamarátky

S originálnymi darčekmi nesmieme zabúdať ani na drahocenné kamarátky. Nakoľko nám prinášajú radosť do života a riešia naše každodenné problémy, zaslúžia si o niečo viac smiechu. Čím vtipnejší darček, tým lepšie! Čo takto sprchový záves Sexi žena? Milý stojan na mobil s chobotnicou?  Vtipných darčekov je veľa, je to už len o Vašich preferenciách a dávke humoru.

Potešte priateľky kreatívnym darčekom a rozveseľte kamarátky! Veď o čom by ten život bol, keby sme iným nerobili radosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website