Vybrať práve ten darček, z ktorého sa priateľke podlomia kolená, je rok čo rok pre mužov väčšie výzva. Ženy sú náročnejšie a vyberavejšie, preto sa nedivím, ak má muž fóbiu z ďalšieho blížiaceho sa sviatku. Túžia vždy dostať niečo nové, romantické, kreatívne, jedinečné. Ak sa ich spýtate čo vlastne chcú, zvyčajná odpoveď je nič alebo prekvap ma.

Klasické darčeky, alebo s týmto nič nepokazíte

Po rokoch spoločného nažívania, sa jednoducho každému míňajú dobré nápady na originálne darčeky. Na tom nie je nič zlé. Väčšina z nás už dostala sviečky všetkých typov, veľkostí a vôní. Ak partner zistí Vášho obľúbeného spisovateľa, tešte sa, najbližšie dostanete za radom všetky jeho knihy. Klasikou sa stala aj soľ a pena do kúpeľa, zvyčajne levanduľová. Asi Vás neprekvapí ani hrnček na kávu, ktorý položíte vedľa svojho obľúbeného či nový kúsok do šatníka, ktorý našťastie hneď ráno môžete vymeniť. Heslo mužov je aj, že ponožiek nikdy nie je dosť. Všetky tieto darčeky potešia, ale ak máte chuť na zmenu, skúste niečo nové.

Originálne a vtipné darčeky

Pre milovníčky smiechu, sú tu netradičné darčeky ako vtipná zástera, spoločenská hra cesta manželstvom, a ak nepatria medzi tie hanblivé, môžete si dovoliť aj vtipné, erotické darčeky. Serióznejšie dámy neodolajú šperkom. Ak ich už majú dosť, kľúčenky so vsadeným kamienkom môžu byť príjemnou zmenou. Ženy idú na sladké, ako muchy na lep (česť výnimkám). Dajte si záležať a namiesto mliečnej čokolády skúste ohúriť čokoládkami rôznych tvarov, s exotickými príchuťami a v luxusnom balení.

Do módy prichádzajú aj všakovaké bio a eko vecičky. Ak má Vaša nežná polovička starosť o životné prostredie, v ponuke máte eko fľaše, eko tašky, eko poháre, eko termofľaše a ostatné eko veci či bio kozmetiku, ktorej mimochodom nikdy nie je dosť. Romantickú dušu poteší lampión šťastia, kvitnúci čaj, čokoládové fondue a  všetko, kde sú srdiečka. Nie len obdarovanú, ale hlavne darcu poteší kvalitné spodné prádlo, ktoré by nemalo chýbať v šatníku žiadnej ženy.

K tomu nezabudnite prichystať dobrú večeru, nejaký ten kvietok do vázy, vyzliecť tepláky, nahodiť oblek a výsledok je zaručený. Nerobte si vrásky, jednoducho buďte pozorný, milujúci partner. Ak chcete naozaj prekvapiť, nekupujte nič. Toľké prekvapenie ste ešte nevideli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website