Premýšľate nad najvhodnejším darčekom pre svojho partnera? Nie ste s ním dlho a neviete, čo mu kúpiť? Je niekoľko typov žien, ktoré obdarúvajú rôzne. Nie každý darček je však vhodný a preto prinášame mini sprievodcu, ktorý vám možno rozhodovanie uľahčí.

Jednoduchý darček

V prvom rade, neorientujte sa ani tak dĺžkou vzťahu ako skôr tým, aký vzťah máte medzi sebou. Ak spolu plánujete prvú spoločnú oslavu jeho narodenín, skúste staviť na jednoduchosť, nevtieravosť a obdarujte svojho milého radšej spoločne stráveným romantickým večerom. Môže sa zdať, že dnes sa to už „nenosí“, no čím ďalej, tým viac si muži začínajú všímať aj takéto gestá. Najistejším riešením je však vždy vybrať darček podľa toho, aký typ človeka je váš partner. Ak to nie je práve romantik, ale skôr dobrodruh, darmo budete zapaľovať sviečky. Radšej ho vezmite splavovať rieku, alebo na nejakú fajn túru, kde sa aj viac zblížite a niečo zažijete. Nezabúdajte však popritom na seba, milé dámy. Darujte to, čo predstavuje aj kúsok z vás.

cowboy-757575_960_720

pixabay.com

Vtipný darčeky

Ďalšou alternatívou by mohlo byť niečo veselé, na čom sa obaja zasmejete a váš partner tak ocení, že ste žena, ktorá nepotrebuje byť za každú cenu vážna, ale vie sa schuti zasmiať a rozosmiať tak aj jeho. Humor taktiež zbližuje. Nešliapnete vedľa ani s ručne vyrobeným vtipným darčekom. Či už je to overená klasika v podobe vašej spoločnej fotografie v peknom rámiku, alebo hrnček s vtipným a trefným nápisom, ráta sa najmä túžba niekoho potešiť. Niektoré si možno povedia, že čím drahšie, tým lepšie. No určite by ste nechceli pôsobiť ako niekto, kto si muža potrebuje kúpiť.

miska_pre_mu_a

Tip na záver

Veľa mužov ocení praktický darček. Skúste chvíľu sondovať, čo spomína váš milý pri bežnej konverzácii, čo ho nadchýna, keď si niečo prezeráte.  Budete mať bodík k dobru aj za všímavosť. Neexistuje univerzálny darček, ktorý by platil na každého, preto svoj prvý darček dobre zvážte. Či už to bude niečo materiálne alebo nie dôležité je, aby sa pri vás partner cítil uvoľnene a príjemne. Príliš drahý darček by ho mohol zneistiť, dobre zvolená drobnosť veľmi potešiť. Hor sa do vymýšľania!

obrázky: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website