Vybrať darček pre rodičov nie je len tak. Chceme predsa vyjadriť vďaku, lásku, rešpekt a naozaj zo srdca potešiť človeka, ktorý sa o nás celý život stará. Dôležité je, čo má otec rád a z čoho sa bude radovať.

Darčeky pre mužov na Najdarček.sk

Tuctové darčeky sa už nenosia. Na tejto stránke nájdete nie len vtipné darčeky, ale aj darčeky, ktoré sú netradičné a pre niekoho šité na mieru. Čo nájdete v ponuke darčekov pre otca? Vsaďte na kvalitu a prekvapte ho poriadnymi pohármi na whiskey s oblým dnom. Do pohárov pridajte kovové chladiace kocky ľadu, alebo ľad vo forme gitary na osvieženie. Mužských darčekov je habadej, od športových, cez praktických, až po tie zábavné.

Poháre na whiskey s oblým dnomKovové kocky pre chladenie nápojovForma na ľadové gitary

Poteší ho originálny darček

Čo tak nájsť pre otca darček, ktorý bude pre neho ako stvorený? Skúsme niečo originálne, čo by si otec sám nezaobstaral. Preto sa o to postaráte vy. Ak rád cestuje či už skutočne alebo prstom po glóbuse, zíde sa mu stieracia cestovateľská mapa. Stačí zoškrabnúť fóliu a postupne si zaznačovať Vaše precestované miesta.

Možno je otec fanúšik športu, tak nech si zašportuje aj v kuchyni s baseballovou kuchynskou chňapkou . Ak to chce niečo elegantnejšie, môžete mu oživiť vínnu pivnicu originálnou karafou na víno. Čo ma otec rád? Na to musíte prísť už vy sami.

Cestovateľská stieracia mapa svetaBaseballová kuchynská rukavica  Karafa na víno

S vtipným darčekom neváhajte

Dôležité je predsa otca potešiť. Najlepšie vtipným darčekom, ktorý naozaj nečakal a vy to môžete vidieť na jeho prekvapenej tvári. Skúste ho rozveseliť Homerovým krígľom na pivo alebo zásterou s plnou výbavou na grilovanie. Ak to viete roztočiť na rodinných oslavách, bude sa Vám hodiť aj nejaká zábavná hra. Napríklad s hracím stolom 5 v 1.

Hrací stôl 5 v 1 Pivný pohár – Can´t Get Enough Zástera plná výbava

Tento krát to vyskúšajte s darčekom, ktorý prekvapí a vytvorí otcovi veľký úsmev na tvári s Najdarček.sk!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website