Tento článok je venovaný tým, ktorí zháňajú niečo vhodné pre budúcu mamičku. Ak si lámete hlavu nad tým, čo by ste jej mohli darovať, prinášame vám prehľad niekoľkých užitočných tipov, ktoré by mali pomôcť vybrať to správne:

baby-belly-1533541_960_720

  1. Knižka o tehotenstve – vhodné pre prvorodičky. Môže to byť kniha, ktorá vysvetľuje všetko, čo ženu v tehotenstve čaká a tak sa bude môcť na to vhodne pripraviť a nemusí sa báť.
  2. Krém na strie – každá mamička je po pôrode hrdá na svoje telo už len preto, čo dokázala, no zároveň sa každá v tehotenstve snaží o svoju pokožku starať čo najlepšie. Krém na strie je veľmi obľúbeným produktom tehotných žien.
  3. Tehotenské tričko tričko s vtipnou potlačou, pohodlné na nosenie, to ocení každá tehotná žienka. Je predsa fajn cítiť sa s dieťatkom v brušku čo najpohodlnejšie aj keď nie vždy to ide.
  4. Fotoalbum pre bábätko – až sa dieťa narodí, mamička môže fotoalbum zapĺňať fotkami bábätka. Bude mať neskôr krásnu spomienku.
  5. Osuška s rukavicou na kúpania – to poteší každú. Je to veľmi nápomocné pri kúpaní dieťatka. Každá žena s dieťaťom, resp. zatiaľ tehotná žena ocení hlavne praktické darčeky.
  6. Pekná milá hračka –mamička sa poteší, pretože vie, že hračky nebude musieť kupovať ona, ale už ich bude mať pripravené, až sa dieťatko narodí.
  7. Kupón na masáž pre „tehuľky“ – ktorá tehotná žienka by ohrdla takýmto skvelým darčekom? Asi žiadna. J Masáž je príjemným spestrením tehotenstva a hlavne sa po ňom každá žena cíti lepšie.
  8. Prebaľovacia taška –skvelá a efektívna pomocníčka, s ktorou každá žena zvládne prebaľovanie kdekoľvek. Dobrá pomôcka, ktorú ocení každá budúca mamička.

baby-701652_960_720

Ak ste si z týchto tipov nič nevybrali, nevadí. Stále môžete kúpiť nejaké oblečenie pre dieťatko, prípadne niečo pre mamičku. Napríklad nejakú dobrú knihu na relax, prípadne ak by chcel obdarovať manžel svoju tehotnú manželku, môže skúsiť niečo kreatívnejšie a vyrobiť vtipné a nápadité poukazy tipu: poukaz na masáž, poukaz na upratanie kuchyne, poukaz na hodinku hladkania a láskanie a podobné milé poukazy.

baby-716738_960_720

Ženy sa zvyčajne takýmto drobnostiam veľmi potešia. Takisto nebudete vedľa ak prídete s krásnou plienkovou tortou, milým a veselým podbradníčkom pre dieťatko, zásterkou pre tehotnú, fľaštičkou pre dieťa. Alebo pokojne môžete priniesť CD s príjemnou relaxačnou hudbou, vankúš pre tehotné ženy a iné. Takým trendom medzi darčekmi je aj torta, ale nie hocijaká. Ako darček sa výborne hodia torty, ktoré sú v tvare tehotenského bruška, v tvare kolísky, či podbradníčka. Fantázii sa medze nekladú a okrem toho, väčšina „tehuliek“ miluje sladké.

foto: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website