Darček pre dedka nemusí byť vôbec nudný. Práve naopak, dedo sa určite rád zasmeje na niečom vtipnom. Nech si aj on konečne užíva pohodu, klídek, bez tabáčku a s dobrou náladou.

Vtipný darček pre dedka humoristu

Najdarček.sk ponúka nápady ako spestriť sviatok a nájsť darček, ktorý oslavu oživí. Ak si dedo rád chlipne, ale babka krivo zazerá spoza sporáka a naháňa ho do kostola, tak ploskačka ukrytá v biblii zabije dve muchy jednou ranou. Ak mu na to babka príde, poistite ho originálnym darčekomploskačkou Open Bar.

Ploskačka Open Bar

 

CHCEM PLOSKAČKU OPEN BAR

Dedko možno vyzerá staro, ale duchom môže byť stále mladý. Práve pre tých sú tu vtipné tričká s nápismi ako: Mám na háku, Nie som tučný, Moje deti majú super otca či Pivo je odpoveď. Na výber je ich mnoho a ešte viac.

Vtipné tričká - Mám na háku                          Vtipné tričká - Pivo je odpoveď

 

CHCEM VTIPNÉ TRIČKO MÁM NA HÁKU                                   CHCEM VTIPNÉ TRIČKO PIVO JE ODPOVEĎ

Pri vysokom stupni zmyslu pre humor mu môžete vymeniť zubnú náhradu za vtipný darčekveselé zuby.

Darčeky, ktoré urobia radosť

Dedko by si síce mal dávať pozor na svoje zdravie, ale jedno pivo neuškodí. Aby si ho poriadne vychutnal, zaobstarajte mu ako darček pivný krígeľ ako sa patrí. Či už to budú poháre v tvare futbalovej lopty, chladiaci pohár alebo nejaký s vtipnou tematikou.

Poháre na pivo Futbal

CHCEM FUTBALOVÉ POHÁRE

Možno je starý otec veselý záhradník, tak mu urobte radosť s originálnym darčekom. Môže si vypestovať zdravé bylinky, rôzne kvietky, bonsaje, kaktus,… Ale aj niečo netradičnejšie ako vlastné arašidy, vlastnú kávu a vlastnú mäsožravú rastlinku.

Dedko si zaslúži len to najlepšie! A najlepšie originálne darčeky na vás čakajú na Najdarček.sk!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website