Čo vám napadne keď vám muž na otázku „čo si želáš k sviatku?“ odpovie „niečo, čo z nula na stovku zrýchli za 4 sekundy“? Ak vám napadla osobná váha tak ste vedľa. Asi zatúžil po niečom adrenalínovom.

Darčeky pre milovníkov adrenalínu

Veľa ľudí dnes vyhľadáva adrenalínové atrakcie. Ak k nim patrí aj oslávenec môžete mu dať originálny darček. Na výber máte z rôznych dobrodružstiev pre mužov a aj pre ženy. Možno práve zoskok padákom nie je nič pre neho, ale môžete mu objednať simuláciu voľného pádu. Zažije pocity ako pri zoskoku padákom, pocíti na vlastnej koži beztiažový stav a pritom bude bezpečne kúsok nad zemou.

paragliding-1219987_960_720

Môžete sa poobzerať po rôznych zoskokoch na gumených lanách, v našich končinách je týchto atrakcii viac. Ak má oslávenec rád vodu nie je nad jazdu na vodnom skútri a aj zábava na divokej vode (rafting) mu určite dostatočne zdvihne hladinu adrenalínu. Zážitky podobné tým, aké majú kozmonauti keď skúmali mesačnú krajinu Vám dopraje jazda na off-roade. Ak túži zdolať vysokú horu, alebo sa ponoriť do hlbín mora skúsený sprievodcovia, alebo inštruktori mu s naplnením jeho sna pomôžu.

Zážitok s netradičným vozidlom

Sníva váš oslávenec o niečom trochu inom? Túži byť od útleho detstva pilotom, riadiť tank, alebo objavovať tajomstvá jaskynného sveta? Dnes nič nie je nemožné. Na internete nájdete veľa rôznych ponúk s takýmito zážitkami. Pod dohľadom skúsených ľudí bude oslávenec v bezpečí a pritom to bude pre neho nezabudnuteľný zážitok.

ferrari-721858_960_720

Ale vráťme sa na začiatok. Ak ten váš stále túži po niečom čo zrýchli z 0 na 100 za 4 sekundy môžete mu darovať Ferrari. Teda nie doslova, ale na niekoľko minút mu to Ferrari môžete prenajať. Na letiskovej dráhe ho zrýchlenie, o ktorom tak dlho sníval doslova priklincuje k sedačke a splníte mu tak jeho najstaršiu túžbu akú má. A každému komu bude o tomto dobrodružstve rozprávať povie, kto mu tento zážitok doprial.

foto: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website