Blížia sa narodeniny a vy rozmýšľate nad dokonalým darčekom? Tak rozhodne nekupujte týchto 7 darčekov.

1.Diétna kúra

Diétna kúra si zaslúži prvé miesto v rebríčku nevhodných darčekov. Či už to myslíte zo žartu alebo chcete dať danej osobe jasne najavo, že by mala niečo so sebou robiť, narodeniny určite nie sú ten správny čas. Radšej kúpte zeleninové cukríky, ak nechcete trpieť celú oslavu mierne nenávistným pohľadom.

Zeleninové cukríky

2.Nevhodné oblečenie

Je pekné, že Vám sa ten neforemný sveter páči, no predsa len, sto ľudí, sto chutí. Oblečenie nie je veľmi vhodný darček, pokiaľ nepoznáte na 100% vkus obdarovaného. Ak už len predsa chcete niekomu doplniť šatník, tak radšej vsaďte na vtipné tričká, ktorými nič nepokazíte. Prípadne kvalitné a zaujímavé tričká so zvieratkami The Mountain. Hello Kitty sa určite do tejto kategórie neráta. Ale čo tak mopslík?

Pug Face - Mops - The Mountain

3.Praktické veci

Niekto ich má rád, niekto by za taký originálny darček vraždil. Veď má narodeniny a dostane kuchynského robota?! Odporúčame zlatú strednú cestu. Ak už niečo praktické, tak nech je to kamuflované. Napríklad také originálne sitko na čaj ponorka. To je správna kamufláž pre praktické darčeky.

Čajové sitko Ponorka

4.Zlá kniha

Vy síce máte radi romány Pilcherovej, náboženské príbehy či  50 odtieňov hnedej (áno, vieme je to šedá), no väčšina ľudí nie. Na knihy má každý vlastný vkus. No keď už, tak už, potešte knihomoľa zarážkami na knihy, netradičnou záložkou či celoživotným denníkom.

Zarážka na knihy Katana

 5.Sošky a iné zachytávače prachu

Soška sloníka môže potešiť, no ako náhle ju položíte na poličku vedľa keramického psíka a porcelánovej bábiky, už Vás to prestane baviť. Ak chcete potešiť originálnym darčekom v podobe interiérového doplnku a skrášliť niekomu príbytok, radšej vsaďte na niečo vkusné. Napríklad na elegantné nástenné hodiny Zem.

Nástenné hodiny Zem

6.Elektrotechnika

Toto je zradný darček, hlavne ak sa do elektrotechniky nevyznáte. Dvojnásobne to platí ak to ide o darček pre muža, ktorý má elektroniku v malíčku. Môžete tak kúpiť niečo, čo  dotyčný nevyužije. Namiesto toho  radšej vyskúšajte kúpiť doplnky k elektrotechnike. Náš tip je bezdrôtový reproduktor alebo panoramatický stojan.

Panoramatický stojan na smartphone

7.Nič

Aj keď na otázku: Čo chceš k narodeninám? Je zvyčajná odpoveď nič, je to pasca! Veľmi, veľmi neodporúčame nedať  na narodeniny nič alebo to nič zabaliť do prázdnej krabice. Vám sa to možno zdá vtipné, ale taktiež sa Vám to môže škaredo vypomstiť. No a vtipný hrnček je lepší ako nič!

Hrnček strč si ho!

Ak hľadáte inšpiráciu na narodeninový darček, vyskúšajte Najdarček.sk a určite niečo nájdete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website