Vybrať správny darček, ktorý je zaujímavý a  zaručene poteší, je v tejto dobe plnej rôznych sviatkov neľahký. Ale predsa len Vášho drahého poznáte najlepšie vy, preto sa skúste na chvíľku zamyslieť. Pre inšpiráciu si pred výberom môžete pomôcť pár otázkami.

  1. Čo robí vo voľnom čase?

Rád číta? Tak ho potešte novým  kúskom do knižnice. Má rad šport? Tak neodmietne novu raketu na squash či nám nepochopené obtiahnuté nohavice na bežky. V prípade neobvyklých záľub odporúčame navštíviť špecializované predajne. Aspoň zistíte, kde v okolí sa nachádzajú rybárske potreby.

  1. Čo ho rozosmeje?

Vtipné darčeky nemôžu nikdy uškodiť. Humor má predsa každý rád, tak prečo svoju polovičku neprekvapiť niečím netradičným a veselým. Na výber máte nespočetné množstvo alternatív ako vtipné zástery, tričká, slaninové cukríky, želé poldecáky či krígeľ na pivo. Už len nezabudnúť kúpiť pivo.

  1. Čo chcel vždy vyskúšať ?

 Každý má v sebe ukryté  tajné sny či túžby, ktoré v nás ticho driemu, len sa k ním nijak raz nevieme dokopať. Je predsa známe, že adrenalín mužov priťahuje. Tak ho potešte jazdou v športovom aute alebo zoskokom z padáku. Obľúbený je aj bungee jumping, jazda na štvorkolke, paragliding či simulátor voľného pádu. Občas treba len postrčiť a uvidíte tú detskú radosť v jeho očiach.

  1. O čom často rozpráva ?

Niekedy stačí pozorne počúvať a odpoveď sa naskytne sama. Možno už dlhšie rozpráva o novej reštaurácií za rohom, výlete do Paríža,  alebo vás konečne donúti ísť do kina na ten skvelý film so Stalonem, kde všetko vybuchuje. Ach tá obetavosť.

  1. Rád skúša nové veci?

Darčeky zabalené v papieri sú síce klasika, ale je tu aj iná možnosť a tou sú darčekové poukážky, a zážitkové darčeky. Namiesto toho, aby Váš darček otvoril a následne odložil na poličku, mu na Váš darček ostanú nezabudnuteľné spomienky.  Najlepšie ak si ich užijete spolu napríklad formou spoločnej masáže, romantickým pobytom, kurzom maľovania alebo gurmánskymi zážitkami. Užijete si spoločné chvíle a potešíte nie len polovičku, ale aj seba.

Výber vhodného a neotrepaného darčeka pre priateľa sa síce zdá byť  vedou, ale ak ho darujete s láskou určite nebude sklamaný. Prinajhoršom nezúfajte a spomeňte si na radu našich starých mám: Láska ide cez žalúdok. A hor sa do kuchyne!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website